petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni jumbo çiftim ve yavrudan buyuttugum yerli çiftim.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve selcukiyet tarafından 11 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. selcukiyet

selcukiyet Member

Beğenileri:
    0
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Jumbo cifti gecen hafta izmirden aldım. Yerli çiftimi ise yavruyken almıştım. Yerliler, Jumbolar gelince kafeslerinden oldular ama ne yapayım. Bende kafesleri resimdeki gibi yerleştirdim.
    Benim sorum; yerli ve jumbo cift hagen vision S2 kafeste birlikte beslenir mi. Beslenir ise nasıl sorunlarla karşılaşabilirim. Yani tek yavruluk var kafeste. Kavga ve yavruluk sorunu cikar mi?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

2. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam 2 çift kuş hagen vision da yaşamazlar kavga ederler bırak böyle kalsın en iyisi hagen vision tahta tünek takarsan senin için daha iyi olur.

3. selcukiyet

selcukiyet Member

Beğenileri:
    0
    Tahta tünek alt tarafta yuvalik girişinde var. O zaman böyle kalsınlar.

4. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Bu şekilde iyi olmuş ama önce en üsteki kafesten salıncağı çıkarın, kafesin içi genişlesin, kafeslere yuvalık takın.

5. selcukiyet

selcukiyet Member

Beğenileri:
    0
    Valla hocam ısın asli yavru Olmasın diye onu taktım. Yerlileri uygun bir fiyata vereceğim. Onun icin benzetmen yavru Olmasın diye. Ama im jumbodan yavru almak. Esim hemen sat diyor yerlileri bende kıyamıyorum pet Shop A satmaya. Iyi bakacak birini arıyorum. Siteye verdim ama arayan olmadı. Bu gidişle pet shop a vereceğim galiba.

Sayfayı Paylaş