Karadeniz Pet

yeni jumbo yeni evine geldi

Okan Şenol

Onursal Üye
bu gün aldığım jumbo kuşum evine geldi.çok vasıflı bir kuş değil,fakat elde omuzda durması kendini sevdirmesi süper bayıldım.adı ABUZER oldu

wMYz82.jpg

x8nG5k.jpg

KZNrpz.jpg

xA2oPQ.jpg

Allah uzun ömür versin abi :) Seninkilerde emin ellerde kafeslerine koydum şimdi şaşkın şaşkın bakıyorlar Okan babayı getirin der gibi bakıyorlar :)

hadi hayırlı olsun ;) genelde sakin mizaçlı oluyorlar.

Abi çok canlılar elime aldım kafese koyarken öyle bir güç varki elimden kaçacaklardı vallahi ne ile beslediysen Okan abi bilemiyorum artık ama Maşallah çok güzel kuşlar abi.

bu arada çek dediğim yerli mi ?

Abi çok canlılar elime aldım kafese koyarken öyle bir güç varki elimden kaçacaklardı vallahi ne ile beslediysen Okan abi bilemiyorum artık ama Maşallah çok güzel kuşlar abi.

sanada hayırlı olsun volkan kardeşim.sağlıkla büyüsünler,dişiye dikkat adı kerpeten

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:52 -->-> Daha önceki mesaj 18:51 --

bu arada çek dediğim yerli mi ?

yerli ama çok tatlı devamlı öpüşme var

Abi zaten biri elimi kaptı ama demekki kerpetenmiş o :) Tekrardan çok teşekkür ederim abi müsait olunca tekrar uğrarım abi bir çay içeriz senin o güzel bilgilerinden faydalanmam lazım :D

Abi zaten biri elimi kaptı ama demekki kerpetenmiş o :) Tekrardan çok teşekkür ederim abi müsait olunca tekrar uğrarım abi bir çay içeriz senin o güzel bilgilerinden faydalanmam lazım :D

inşallah kardeşim,sadece alış veriş olmasın.bir kahvenin kırk yıl hatırı olur,kahveler senden olunca :)

sanada hayırlı olsun volkan kardeşim.sağlıkla büyüsünler,dişiye dikkat adı kerpeten

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:52 -->-> Daha önceki mesaj 18:51 --

yerli ama çok tatlı devamlı öpüşme var

:) dişiye üzüldüm bi an oğlanın cüsseyi düşününce :) bu arada tüyden çıkınca daha güzel olur abuzer

Hayırlı olsun okan abi ....

Geri