Karadeniz Pet

yeni kafes aldım ne zaman

• Konbuyu başlatan Mikail ÖZKAN
  • Başlangıç tarihi
M

Mikail ÖZKAN

Guest
arkadaşlar kuşlarımı 5 gün önce yeni kafes aldım yuvalığınıda taktım kafese ne zaman alışır ve yuvaya girip çıkar acaba? kuşlarım 2 senedir bende ama ben yuva takmıyordum yanlışmı yapmışım beni bilinçlendirirseniz çok sevinirim

en fazla bir ay içerisinde yuvalıga girerlar birde kuşlarınızı sesiz ve biraz yüksek bir yere asın

baş hizamda asılılar şu anda gündüzleri genelde yalnız kalıolar biz balkonda oluoz ama akşam beraberiz yuvalık önceden takmıyordum bi sakıncası olurmu?

Çiftleşmelerini istiyorsan koyacan yüksek bir yere hiç karışmayacan ( yem su vb durumlar hariç ) bide tabi kuşlarının kızışıp kızışmadığı var kızışmışsa yaru alabilirsin kızışmamıssa alamazsan beklemen lazım daha.

hayır daha iyi kızışmış lardır şimdiye kadar birde resim yükleye bilirseniz daha iyi olur

akvaryumcudan kızıştırıcı tohum aldım yemlerine karıştırıyorum birde dişinin burnu kahverengi bu kızışmış olduğunu göstermiormu?

Evet resim yüklersen daha iyi yyorum yapabiliriz.

baş hizamda asılılar şu anda gündüzleri genelde yalnız kalıolar biz balkonda oluoz ama akşam beraberiz yuvalık önceden takmıyordum bi sakıncası olurmu?

bi sakıncası olmaz..ama keşke önceden taksaydın yani şimdiye yavru alırdın ama bu demek değil ki şimdi yavru alamazsın yine alırsın yani yuvalığın şimdi takılması çiftleşme için bir sorun teşkil etmez..

Kahverengiyse Kızışmışstır. Ya erkeğin cere rengi?

birde kardeş benim erkek çok güzel uçuyordu birden bire sağ kanadına birşey oldu şimdi uçamıyor anca kanepeden kafesine zor gidiyor bu sorun olumru çiftleşmede?

Sorun olacağını sanmıyorum ama daha bilgili arkadaşlar daha iyi bilir :D

Mikail bey foto atarsanız daha iyi yorum yapabiliriz.

resim çok uzaktan olmuş. yakınlaşıp kuşların resmini atabilir misiniz?

Geri