petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni kafes alıcam yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve 4tük3eindik tarafından 20 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. 4tük3eindik

Eski kafesim çok küçük yeni bir kafes almayı düşünüyorum nasıl birşey olabilir yardım edin:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

2. Canberközden

Canberközden New Member

Beğenileri:
    2
  3. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Kuşun tek ise geniş ferah bir kafes almanı öneririm ama çift ise ve yavru almak istiyorsan küçük iki tünek ile boydan boya gezilebilecek bir kafes alabilirsin. gittigidiyor.com dan daha ucuza bulabilirsin..:)

4. 4tük3eindik

başka öneri yokmu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:51 -->-> Daha önceki mesaj 20:44 --

nasıl desem böyle yapısı falan görünüşü

5. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    amacınız tek bir kuş beslemek ise, param çok diyorsanız Hagen vision s01 alabilirsiniz, çift besleyecekseniz ve yavru almayı amaçlıyorsanız Hagen vision s01 gibi bir kafes alıp da kesmeye gerek yok, kafese yazık edersiniz, onun yerine söz konusu kafesten daha geniş ve fiyat olarak çok daha uygun linkteki kafesi öneririm, http://www.naturbird.com/?newUrun=1&Id=887556&CatId=bs328392&Fstate=&/YAVRU-UÇURTMALIK.
    İleriye dönük çift sayısını artırmak istiyorsanız kat eklenebilir bir model olan hem de fiyat olarak daha da uygun olan kafesi öneririm...
    http://www.naturbird.com/?newUrun=1&Id=857309&CatId=bs328392&Fstate=&/45x35-ÜRETİM-KAFESİ

#5 Kaan KARAN, 20 Şubat 2014
    Son düzenleme: 20 Şubat 2014
  6. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1

Sayfayı Paylaş