petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni kafes alıyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yusuf Akyüz tarafından 29 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Yusuf Akyüz
    Gizli

Muhabbet kuşu kafesi almaya karar verdim. Nedeni eski kafesin birçok telinin kopması. Bütçe olarak 120 tl ye kadar düşünüyorum(Şans oyunları sağ olsun:)) Mümkünse tahta tünekli, 2 ya da 3 kapılı, yuvalık takmaya uygun, max. 3 kuşun yaşayabileceği, akıllı yemlik yeri olan, kolay kolay telinin kopmayacağı, ne kadar büyük olursa o kadar iyi olacak olan, ilerde üretime başlıyacağım için üretime uygun ve şık. Önerileriniz neler?

2. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
  3. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    Aynen bencede çifthane al forumdaki arkadasdan

4. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    50-60 tl ye çok güzel çiftaneler var,üretim içinde ideal

5. Yusuf Akyüz
    Gizli

Üretim kafesi istemiyorum. Bir çift ile hobi amaçlı yapacağım için normal kafes tercihimdir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:00 -->-> Daha önceki mesaj 22:58 --

HAGEN VISION KAFES M01 GittiGidiyor'da 110340879
    yorumunuz?

6. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Kaliteli istiyorsan bunu al derim yanlız bu fiyata pvc kafes alırsın yazık buna vereceğin paraya :) Sadece adı var ve ayrıca gittigidiyor dan 2. el kafes almanı tavsiye etmem teli kopuk olabilir , birşeyleri eksik olabilir

#6 CNK TC, 30 Mayıs 2014
    Son düzenleme: 30 Mayıs 2014
  7. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    forumdan [MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION] abimiz, az kullanılmış hagen vision kafes satıyor.. fiyatı da kaçırılmaması gereken bir fiyat.. 50tl ye verecek ihtiyacı olana..

Sayfayı Paylaş