Karadeniz Pet

Yeni kafes alıyorum

• Konbuyu başlatan Yusuf Akyüz
  • Başlangıç tarihi
Y

Yusuf Akyüz

Guest
Muhabbet kuşu kafesi almaya karar verdim. Nedeni eski kafesin birçok telinin kopması. Bütçe olarak 120 tl ye kadar düşünüyorum(Şans oyunları sağ olsun:)) Mümkünse tahta tünekli, 2 ya da 3 kapılı, yuvalık takmaya uygun, max. 3 kuşun yaşayabileceği, akıllı yemlik yeri olan, kolay kolay telinin kopmayacağı, ne kadar büyük olursa o kadar iyi olacak olan, ilerde üretime başlıyacağım için üretime uygun ve şık. Önerileriniz neler?

Aynen bencede çifthane al forumdaki arkadasdan

50-60 tl ye çok güzel çiftaneler var,üretim içinde ideal

Üretim kafesi istemiyorum. Bir çift ile hobi amaçlı yapacağım için normal kafes tercihimdir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:00 -->-> Daha önceki mesaj 22:58 --

HAGEN VISION KAFES M01 GittiGidiyor'da 110340879
yorumunuz?

Kaliteli istiyorsan bunu al derim yanlız bu fiyata pvc kafes alırsın yazık buna vereceğin paraya :) Sadece adı var ve ayrıca gittigidiyor dan 2. el kafes almanı tavsiye etmem teli kopuk olabilir , birşeyleri eksik olabilir

Son düzenleme:
forumdan [MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION] abimiz, az kullanılmış hagen vision kafes satıyor.. fiyatı da kaçırılmaması gereken bir fiyat.. 50tl ye verecek ihtiyacı olana..

Geri