petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni Kafes almayi Düşüyorum Bu Nasıl Sizce

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Cem Temiz tarafından 30 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

arkadaşlar bu çifhane gibi bizim burdaki kuşcuda 50 tl miş yeni kafes almayi düşüyorudum zaten 1 cift kuşum var eşler bu kafes yavrular için güzel olur değilmi...

2. Crowlie

Crowlie Guest

Telleri dikey pek tavsiye edilmiyor ve yatay telli çifthaneyi ben 30 liraya almıştım :)

3. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

senın aldiğin fotosu varmi dostum çifhanelerin coğu sanırım dikey internete gördüğüm kadari ile...

4. Nilgün BULUT

Cem bey yatay telli yigit kafeste var 27,50 tl gibi.kargoda var ayrıca tabi.

5. Efe Çalışkan

yatayda kuşların hareket etmesi daha kolay oluyor bencede arkdaşlar hakkı

6. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bu tip kafesler çok iyi oluyor benimkiler buna benzer kuş haraket ediyor yağlanmayı önlüyor ayrıca yem değişiminde falan kuşlar pek fazla paniklemiyor bir de ben çok denedim normal küçük kafesten kuşları bu tip kafese koyunca gercekten fark ediyor kuş oyun oynuyor seviniyor geniş kafese geçince

7. Nilgün BULUT

Aslinda şöyle bi durumda war.kuslar tırmanirken kanatlarını yatay tellerden dışarı cıkarip takılabiliyor.dikeyde o ihtimal kalkiyor ama işte tirmanirken zorlaniyorlar bu seferde.arada kaliyorum bende seçimde

8. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

o izmir de sanırım yiğit kafes. ben istanbuldayim. kargosu ile beraber hemen hemen aynı fiyata gelir. bana o dediğiniz kafesi göster bilrimsiniz. acaba

9. Nilgün BULUT

Bakayim hemen.foto atmaya çalışayim

10. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

tşkler bekliyorum...

11. Nilgün BULUT

12. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    dikey yatay pek farketmiyor kuş alışıyor merak etme bendekilerin hepsi dikey cambaz gibiler alıştıktan sonra kafese :)

13. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    yavrular ıcın pek ıyı degıl bu tür kafesler alt ızgaralı kafeslede yenı yuvadan cıkan yavrular zorluk cekıyor ayrıca yemı yere atamıyorsun ayeme alıştırmak ıcın bence alt ızgarası olmayan tavalı bır kafes tercıh edin

14. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

benım koyudum fotoda bunun gibi sadecee bu biraz yukardan çekilmiş gliba bende google amcadan buldum.

15. Nilgün BULUT

Dilerse buda cıkabilir.

16. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    nilgün hanımın gönderdiği resimdekinin aynısının dikey tellisi var bende ancak altında tava yok yani klipslerden kompe çıkarıyorsun kafes etrafında streç varsa sıkıntı oluyor sök yeniden streç çek vs... sen hiç kafanı karıstırma resimdeki kafesi al tavalı model om resimdeki hem de bayaz renk fiyatta çok pahalı değil kargo vs.. boya parası aynı yani

17. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

tam sizin gönderdiğiniz gibi di sanirsam benım koydum fotoda ki de aynı hemen hemen. 50 tl ye uygun bence degilmi.

18. Crowlie

Crowlie Guest

çarpı şeklinde örgü tel en iyisi ama bulmak imkansız :)

19. Nilgün BULUT

Tabi kargo parasıyla o fiyata geliyorsa.görerek alirsiniz ozaman daha iyi olur

20. Crowlie

Crowlie Guest

Sayfayı Paylaş