Karadeniz Pet

Yeni Kafes almayi Düşüyorum Bu Nasıl Sizce

• Konbuyu başlatan Cem Temiz
  • Başlangıç tarihi
yatay telli buldun çarpılısı kaldı :)

çarpili olanlar daha pahali degilmi 200 tl den başliyor sanırım.

:) yakın zamanda kendimize pvc kafes yapma düşüncesi içerisindeyiz çünkü ha bire kuş alıyoruz ha bire kafes parası ödüyoruz
evimdeki odalardan birisi boşaldı orayı üretimhane mi yapsak nasıl olur?

:) yakın zamanda kendimize pvc kafes yapma düşüncesi içerisindeyiz çünkü ha bire kuş alıyoruz ha bire kafes parası ödüyoruz
evimdeki odalardan birisi boşaldı orayı üretimhane mi yapsak nasıl olur?

valla dostum benım cok kafes ve cok kuş alcak yerim yok ev 2+1 ama 2 sene sonra geniş bir ev almayi düşüyoruz ozmn buyuk bir kafes yaptircam .

Benim de 2+1 ama tek kişi olunca 1 oda yetiyor bana. öyle zamanlar geliyor ki sıkıntıdan patlıyorum evde yalnız başıma :) aslında bir üretimhane fikri fena değil gibi ama bakalım bekliyoruz

:) 1 çift kuşun mu var? Eğer 1 çift ise 2 kapılı kare bir kafes işini görür boşuna masraf yapma derim

arkadaslar evde kuş sayısı artınca komşularla problem oluyor sesten dolayı suan 4 çiftle idare ediyorum azalttım .kuşlar fazlayken resmen kavga çıkıyordu aramızda komşularla kısacası apartmanda olmuyor :( bilginize 4 çifti geçmeyin

yok hayır normal bir kafes çifthanenin yarısı kadar olanlardan ama 2 kapılı olanından 10 liraya satıyorlardı 1 çift için ideal oluyor

arkadaslar evde kuş sayısı artınca komşularla problem oluyor sesten dolayı suan 4 çiftle idare ediyorum azalttım .kuşlar fazlayken resmen kavga çıkıyordu aramızda komşularla kısacası apartmanda olmuyor :( bilginize 4 çifti geçmeyin

bizde o sorun olmaz duvarlarda ses geçirmeyen kağitlardan var dostum.

bahar gelsin terasa 20çiftlik yer yapmayı düşünüyorum bakalım

benim iş yeri sanayide malzemeci mobilyacı vs.. komşu hep 1 günlük işi var :)

Geri