Karadeniz Pet

Yeni kafes düzeni ve tüm çiftlerim.

Ercan YAŞAR

Onursal Üye
Merhaba.

Kuşlarımın artık eş durumlarını sabitledim. son durumu ve eş kuşlarımın fotoğraflarını paylaşıyorum. yorumlarınızı bekliyorum.

iyi forumlar.

YENİ KAFES DÜZENİM :

vr8pz.jpg

1. ÇİFT : ERKEK SHOW - DİŞİ İNGİLİZ/ÇEK KIRIĞI

vr8rr.jpg

vr94l.jpg

Sülümandan kareler :)

vr8t6.jpg

2.ÇİFT : İNGİLİZ/ÇEK KIRIĞI

Yuvalık takmıyordum dişi tabana yumurtlamış bende yuvalık taktım dün.

vr8v7.jpg

3.ÇİFT : ERKEK SHOW/ÇEK KIRIĞI - DİŞİ İNGİLİZ/YERLİ KIRIĞI

vr8xq.jpg

4. ÇİFT : ERKEK RAİNBOW - DİŞİ İRİ YERLİ

vr8zu.jpg

5. ÇİFT : YERLİ ( İLK GÖZAĞRILARIM )

vr913.jpg

6. ÇİFT : ERKEK İNGİLİZ/İRİ ÇEK KIRIĞI - DİŞİ YERLİ ( ANNE- BABA RAİNBOW)

Bu çift artık istanbul da :)

vr92n.jpg

Herkese iyi cumartesiler....

Ercan abi kuşlarda güzel sistemde güzel yapmışsın. Benimde böyle birşey yapmam lazım.

Ercan abi kuşlarda güzel sistemde güzel yapmışsın. Benimde böyle birşey yapmam lazım.

teşekkürler :) yapmanı tavsiye ederim. kafesler tüller tahta tünekler toplamda 80 tl gibi bir rakama mal oldu. pislik ve dağınıklık azaldı.

sülüman da sülüman ercan bey :D maşallah kuşlarınıza hepsi birbirinden güzel

yatay telli çifthaneleri nerden buldun abi. fiyat yer felan?

çifthaneleri bizim denizlide ki bir petshop dan aldım tanesi 30 tl. yiğit kafesde de var 27.50 tl ye. tahta tünekler 1 tl tanesi. tüller çifthane için özel boy 6 tl tanesi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:03 -->-> Daha önceki mesaj 14:02 --

sülüman da sülüman ercan bey :D maşallah kuşlarınıza hepsi birbirinden güzel

teşekkürler Yeliz hanım daha iyileri sizin olsun :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:04 -->-> Daha önceki mesaj 14:03 --

bu arada ingiliz yerli kırığı dişim tüyde. aldığımda mavi sarı kafalıydı. şu anda gövde renkleri yeşil mavi alaca oldu. şaşırdım. tüy durumu bitsin bakalım nasıl olacak :)

Yiğit kafeste var 27,5 lira. 101 Nolu ürün. Sitesine girip bakabilirsin. Bu arada 2. Çift çok güzel

yigit kafesdekini gördüm ordaki resimde burdaki gibi büyük gözükmüyordu o yüzden hiç dikkatimi çekmedi

yigit kafesdekini gördüm ordaki resimde burdaki gibi büyük gözükmüyordu o yüzden hiç dikkatimi çekmedi

bunlar baya büyük :) yiğit kafestekilerin de ölçüleri aynı. benim kırık kuşların boyutları iri olmasına rağmen rahatlar.

Kafesin taban cekmecesi tek mi yoksa çiftmi? Temizliği kolay oluyor mu?

yatay telliler de kafes tabanın da çekmece yok malesef. tek taban. her yerde bu şekilde. tafes tabanında ki tel kafese birleşik olduğundan yanda ki clipsleri açıp kafesi hafif havaya kaldırıp altını alıp temizliyorum.

maaşallah çok güzel kuşlar. bol bol yavruları olur inşallah :)

ben bukadar kuşla kalıcagınızı sanmyorum bence devamı gelicektır :)

maşallah tüm kuşlar güzel ama sülüman fena ercan kardeşim))

ben bukadar kuşla kalıcagınızı sanmyorum bence devamı gelicektır :)

yok yok kalmaya kara verdim :) 6 çift oldular :) allahtan bir çifti istanbul agötürdüm :) güzel ve uygun fiyatta bulunca dayanamıyorum ama son sülüman geldi tamam oldu :)

bide ocak ta bir çift show daha gelecek unuttum :)

yanmışım ben :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:44 -->-> Daha önceki mesaj 14:44 --

maşallah tüm kuşlar güzel ama sülüman fena ercan kardeşim))

teşekkürler :) çok efendi kendisi :)