Karadeniz Pet

Yeni Kafes düzeni

MevlütŞimşek

Meraklı Üye
arkadaşlar kafes düzenini tavsiyeler üzerine değiştirdim. uzun bir tünekle ucu yuvalığa gelecek şekilde tek tüneğe indirdim. ama kuşlar daha çok telde durmayı tercih eder oldu :D biraz kalın bi tünek yapmıstım tüneğin genişliği de önemli mi ?
yada tünek açakta mı kaldı ?

tjj1w.jpg

tjj2m.jpg

tjj2x.jpg

hocam tünek çok da kalın olmasa iyi olur kuşlar ayağını biraz kavrayabilmeli bu hem ayak sağlığı açısından hem de çiftleşme zamanlarında daha yararlı olacaktır ayrıca acaba erkeğin poposunda neden dışkı var ishali flan var mı

Kafesin 2 kus icin kucuk gibi imkanin olursa bi ara degistir derim

kardeş kafes küçük tünekler kalın bir diğer ayrıntı önemli olanda bu erkek kuşun rahatsız gibi ishal olabilir gözlemlerin nedir eline alıp kibarca temizlemen lazım

erkeğin pek ishali yok dışkısı normal ama tüyleri hep batıyor neden anlamadm bende. dışkısı kıvamlı aslında.

hocam tünek çok da kalın olmasa iyi olur kuşlar ayağını biraz kavrayabilmeli bu hem ayak sağlığı açısından hem de çiftleşme zamanlarında daha yararlı olacaktır ayrıca acaba erkeğin poposunda neden dışkı var ishali flan var mı

Tünek kavramaları böyle. daha küçültmelimiyim. / ishali yok ama kirleniyor tüyleri anlamadım bende :S

tjk21.jpg

tjk2b.jpg

tjk2n.jpg

Kardes tuneklerin yeri tam yerinde ancak o tuneklerle olmaz petshoptan veya sitede bulunan naturbirdden duzgun bise bulabilirsin hayvan rahat edemediginden telde duruyo olabilir.biraz kalin bncede

Hocam tünekleri değiştirin o şekilde rahat kavranmaz.

evet dostum tunekler cok kalin olmasın biraz daha ince olursa iyi olur ayakları tam kavrasın kuşun.

denizlide sin k9 petshop da tüneklerin tanesi 1 tl ve istediğin boyutta kısaltıyor.

Geri