Karadeniz Pet

Yeni kafes Hk.

Caner ERGÜL

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar resimde görülen kafesi almayı düşünüyorum sizce nasıl kuşlar rahat edermi veya bu kafesi kullanan varmıdır?. Yada başka kafes önerirmisiniz.

10 numara kafes bst bende aynısı var 2li çok kullanışlı

bu bir üretim kafesidir. eğer 2 çift besleyecekseniz bunun yanında bir adet de salma almalısınız. çünkü üretim aralarında kuşlarınızı dinlendirebilmek, kafeslerinizi temizleyebilmek için ek bir kafese daha ihtiyacınız var. eğer sıfır alacaksanız bunu 50 cmlik olanını ve alt tarafı salma olan 3 katlısını öneririm. eğer ikinci el alacaksanız ek bir kafes daha alıp salma olarak kullanmanızı öeneririm.

bu bir üretim kafesidir. eğer 2 çift besleyecekseniz bunun yanında bir adet de salma almalısınız. çünkü üretim aralarında kuşlarınızı dinlendirebilmek, kafeslerinizi temizleyebilmek için ek bir kafese daha ihtiyacınız var. eğer sıfır alacaksanız bunu 50 cmlik olanını ve alt tarafı salma olan 3 katlısını öneririm. eğer ikinci el alacaksanız ek bir kafes daha alıp salma olarak kullanmanızı öeneririm.

Bende fazladan 2 adet kafes var biri ufak biri büyük. Bunlar yeterli olur sanırım. Salma almama gerek varmı üstad?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:11 -->-> Daha önceki mesaj 22:10 --

10 numara kafes bst bende aynısı var 2li çok kullanışlı

Evet abi çok kullanışlıymış banada bunu önerdiler. Tek kafama takılan etrafı kapalı ön taraf açık galiba kuşa sıkıntı olmaz heralde

valla benim kuşlar halinden çok memnun tavaya taban malzemesi koydum (mısır granülü) temizleme sorunuda kalmadı arada vanilya döküyorum mis gibi kokuyo kafes benimki evde duruyo çünkü hiç düşünme al bence

valla benim kuşlar halinden çok memnun tavaya taban malzemesi koydum (mısır granülü) temizleme sorunuda kalmadı arada vanilya döküyorum mis gibi kokuyo kafes benimki evde duruyo çünkü hiç düşünme al bence

Bu kadar referanstan sonra almamak elde değil :). Eyvallah abi aldıktan sonrada paylaşırım artık

Geri