Karadeniz Pet

Yeni kafes mi almalıyım , yoksa yapmalımıyım yardımcı olurmusunuz ?

Emre Özcan

Meraklı Üye
arkadaşlar kuşuma eş almayı planlıyorum ,
netten kafes yapımlarına baktım severim ve becerikliyimde bu tip işlerde
ama bilemedim sağlamlığı ve uzun yıllar beni götürecek bir kafes olurmu bilmiyorum
yoksa hazır mı almalıyım bilmiyorum şu kafesi beğendim biraz pahalı ama karta taksit şeklinde yaptırabilirim vya farklı bir kafesde önerebilirsiniz.

düşündüğüm kafesler şu :
http://www.hepsiburada.com/vision-k...-mama-mineral-block-2-li-hediye-p-PTM70083250

http://www.hepsiburada.com/vision-l...-mama-mineral-block-2-li-hediye-p-PTM70083200

özetle kafesi ben mi yapmalıyım , yoksa hazır mı almalıyım ?

Son düzenleme:
Bu vision kafesler evde beslemek için ideal. Ancak yavalık takmak bir problem.
Sana şu kafesi öneririm.. ==> SEBA KAFES
3 farklı ende modeli mevcut. Birini seçersin. Fiyat ta uygun. Evladiyelik kafes..

aklıma yattı bunlardan alabilirim ama ufak geldi bana sanki biraz kuşlar ciftleşmesinde vs. biraz daha geniş olması daha ideal olmazmıydı pek anlamam, siz daha tecrübelisinizdir

Hobi amaçlı kafes yapacaksanız olabilir ama maliyet açısından pahalıya gelebilir. Piyasada kullanışlı ve uygun fiyatlı kafes bulabilirsiniz.

Bak orada 3 farklı ende (45-55-65cm) kafesler. derinlik (35cm) ve yükseklik (40cm) hepsinde aynı aynı.

şimdi gördğüm 65 liği alırım sanırsam büyük olsun yavrular olunca genişsse gezinsin ,
peki yuvalık olarak öneriniz var mı yoksa herhangi bir yuvalık yeterli mi ?

şimdi gördğüm 65 liği alırım sanırsam büyük olsun yavrular olunca genişsse gezinsin ,
peki yuvalık olarak öneriniz var mı yoksa herhangi bir yuvalık yeterli mi ?

Ben içine plastik folluk konulan yuvalıklardan kullanıyorum. tavsiye ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:30 -->-> Daha önceki mesaj 00:29 --

abi bende düşünüyorum bitane üretim kafesimi alıcam? banada 1 tane öner ya

Sen de al bunlardan işte Can..

Bencede oradan alacağım tek kafes yerine 3 kat alırsın seba kafesden hem kafes sayın artar hem yavruları boş olanlara atarsın.

Geri