Karadeniz Pet

yeni kafes ve kafes düzeni nasıl ?

sadullah dinç

Meraklı Üye
45 tl yeni aldim baya buyuk geldi bana buyuk olmasi sıkimti olur mu ve kafes duzeninde bir yanlislik var mi ?

ngXO2V.jpg

Kafesin büyük olması; kuşlardan daha önce yumurta alınmış,eş kuşlarsa sorun olacağını sanmıyorum. Daha önce yumurta alınmamış çiftlerin biraz daha küçük kafeslerde olması birbirlerine alışıp eş olmalarını kolaylaştıracaktır.

Hayirli olsun

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun düzen iyi Güle güle besleyin

Kafesin büyük olması; kuşlardan daha önce yumurta alınmış,eş kuşlarsa sorun olacağını sanmıyorum. Daha önce yumurta alınmamış çiftlerin biraz daha küçük kafeslerde olması birbirlerine alışıp eş olmalarını kolaylaştıracaktır.
Dişi kusum da ha tam yasina girmedi o yuzden yavru alamadim da ha ama kuslar es onceki kafeste es olmuslardi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:33 -->-> Daha önceki mesaj 13:29 --

Kafes güzel hayırlı olsun güle güle kullanın.Kalamar kemiği de olsa iyi olur.Kafes 60 lık mı 80likmi?

Tesekkur ederim kalamar kemigim var ama takacak zamanim oldumu takicam 60 -80 lik ne oluyor bilmiyorum boyutu ise 60 cm uzunluk 27 cm genislik 35 cm diklemesi

45 tl yeni aldim baya buyuk geldi bana buyuk olmasi sıkimti olur mu ve kafes duzeninde bir yanlislik var mi ?

ngXO2V.jpg

tünek plastik mi tam seçemedim ama tek tünek olması ve tüneğin tahta olması daha iyi olurdu bence biraz alışsınlar biribirlerine öyle uzak olmasınlar

Son düzenleme:
tünek plastik mi tam seçemedim ama tek tünek olması ve tüneğin tahta olması daha iyi olurdu bence biraz alışsınlar biribirlerine öyle uzak olmasınlar

Akılli yemligin tibindeki sadece plastik tunek kuslar hep dip dibe duruyorlar alisiklar birbirlerine surekli erkek kur yapiyor

Geri