petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni kafes ve kafes düzeni nasıl ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sadullah dinç tarafından 23 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. sadullah dinç

sadullah dinç New Member

Beğenileri:
    0
    45 tl yeni aldim baya buyuk geldi bana buyuk olmasi sıkimti olur mu ve kafes duzeninde bir yanlislik var mi ?

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    Kafesin büyük olması; kuşlardan daha önce yumurta alınmış,eş kuşlarsa sorun olacağını sanmıyorum. Daha önce yumurta alınmamış çiftlerin biraz daha küçük kafeslerde olması birbirlerine alışıp eş olmalarını kolaylaştıracaktır.

3. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    Kafes güzel hayırlı olsun güle güle kullanın.Kalamar kemiği de olsa iyi olur.Kafes 60 lık mı 80likmi?

4. Kuzey Ateş

Beğenileri:
    0
    Hayirli olsun

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Hayırlı olsun düzen iyi Güle güle besleyin

6. sadullah dinç

sadullah dinç New Member

Beğenileri:
    0
    Dişi kusum da ha tam yasina girmedi o yuzden yavru alamadim da ha ama kuslar es onceki kafeste es olmuslardi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:33 -->-> Daha önceki mesaj 13:29 --

Tesekkur ederim kalamar kemigim var ama takacak zamanim oldumu takicam 60 -80 lik ne oluyor bilmiyorum boyutu ise 60 cm uzunluk 27 cm genislik 35 cm diklemesi

7. EMRE OCAK

EMRE OCAK New Member

Beğenileri:
    0
    tünek plastik mi tam seçemedim ama tek tünek olması ve tüneğin tahta olması daha iyi olurdu bence biraz alışsınlar biribirlerine öyle uzak olmasınlar

#7 EMRE OCAK, 24 Eylül 2015
    Son düzenleme: 24 Eylül 2015
  8. sadullah dinç

sadullah dinç New Member

Beğenileri:
    0
    Akılli yemligin tibindeki sadece plastik tunek kuslar hep dip dibe duruyorlar alisiklar birbirlerine surekli erkek kur yapiyor

Sayfayı Paylaş