Karadeniz Pet

Yeni kafesde çiftleşme sorunu olur mu? Ve ırkları nedir?

• Konbuyu başlatan Tahir Uzpak
  • Başlangıç tarihi
T

Tahir Uzpak

Guest
Merhaba arkadaşlar aşağıda video'da izleyeceğiniz kafesi 2. el olarak satın aldım kanarya için kullanılıyordu ben muhabbet için uyarladım. Yuvalıkları kafesin yan tarafına sabitledim ancak çiftim'de halen bir icraat yok. Bu arada kuşlarım hakkında yorumda yaparsanız sevinirim olumlu olumsuz tüm yorumlara açığım. Aynı zamanda çift olan kuşum beyaz ile yeşil'dir. Kuşlarımın ırklarını bilmiyorum o konudada yardım ederseniz sevinirim.

Video İzlemek İçin Tıkla

Video'yu 1080p HD izliyebilirsiniz.

Ek olarak: Sadece kafes resimleri

zQXP87.jpg

GbV86r.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
kuşları yeni kafese getirdiyseniz normaldir...uzman tv den veteriner gözde hanımın dediğine göre bir çift kuş yeni ortamına 1-2 ay geçtikten sonra alışır ondan sonra yuvalık takılmalıdır

Moderatör tarafında düzenlendi:
kuşları yeni kafese getirdiyseniz normaldir...uzman tv den veteriner gözde hanımın dediğine göre bir çift kuş yeni ortamına 1-2 ay geçtikten sonra alışır ondan sonra yuvalık takılmalıdır

Evet yeni hocam kafes o halde yuvalıkları çıkarayım mı?

kuşların genç daha zamanı var .yeni kafes yeni ortama geldiyse gayet normaldir.

Daha önceden çiftleştiler ama ne olduysa duruldular.

bana 1 çift hariç hariç gerisi genç gibi geldi. daha önce yavru aldıysan kafes ve ortam değişikliğindendir. 1-2 aya kadar alışırlar bekliyeceksin başka çare yok

bana 1 çift hariç hariç gerisi genç gibi geldi. daha önce yavru aldıysan kafes ve ortam değişikliğindendir. 1-2 aya kadar alışırlar bekliyeceksin başka çare yok

Yeşil ve beyaz dışındakiler genç hocam yeşil ve beyaz'da çift zaten peki ırkları nedir hocam?

Geri