Karadeniz Pet

Yeni kafesim hazır.

Oğuz ATEŞ

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar pazertesi günü marangoza kafes sparişi vermiştim saolsun adam çok yardımcı oldu bana ölçüleri 45-36 ön tel derinlik 40 cm ön teli 5 cm içeri taktırdım dışarıya plastik seffaf cam olanlanlardan alacam. Kuşları içine yarın koyacam 2 tana tava eksik o yüzden.

28b8ao5.jpg

qs9jr8.jpg

2iuduhd.jpg

Süper Olmuş Elinize Sağlık Maliyeti Ne tuttu bunun ?

Gerçekten çok güzel olmuş hayırlı olsun. Fiyat ne kadar oldu merak ettim doğrusu.

Plastik yuvaliklar yuvaya sifir degil galiba bu sana sikinti yaratir hatta yavru olumlerine kadar gider

Tapatalk ile iphone dan gönderildi.

Plastik yuvaliklar yuvaya sifir degil galiba bu sana sikinti yaratir hatta yavru olumlerine kadar gider

Yuvaya sıfır değil derken neyi kast ettiniz hocam ?

Hocam şöyle izah edim ben size zaten yuvalık sıfır arka tarafında ve yuvaya girerken sağında ve solunda boşluk yoktur sadece ön tarafında boşluk vardır o kadar.

Oguz yuvaligin kapisini kapattigin zaman bosluk olucak gibi gozukuyor. Soyledigim bu sekilde olmasi tehlikeli.

Çok güzel olmuş, inşallah güzel güzel yavrularla da taçlanır.

Çok güzel olmuş Hayırlı olsun inşallah büssürü yavrular alırsın.

Oguz yuvaligin kapisini kapattigin zaman bosluk olucak gibi gozukuyor. Soyledigim bu sekilde olmasi tehlikeli.

Valla hocam birşey olmaz gibime geliyor ama bana göre bi sorun olursa içinede mdf kestiririm sonraki zamanlarda.

güzel olmuş,inşallah bol bol yavruların olur

Teşekkürler okan abi.

Çok güzel olmuş Hayırlı olsun inşallah büssürü yavrular alırsın.

Teşekkürler kardeşim saol.

Arkadaşlar birde benim ingliz kafeste ve yuvalıga giriyor ve yuvalıgı falan deşiyor sesler geliyor 2-3 gündür yeni kafese aldıgım zaman yine aynı aynı devam edermi. Diğer jumbo çiftimde yuvalıgı inceliyor ve gagalıyordu bugünlerde.