Karadeniz Pet

Yeni Kafesim Nasıl ?

• Konbuyu başlatan AhmetHARSIT
  • Başlangıç tarihi
A

AhmetHARSIT

Guest

Yorumlarınızı Bekliyorum

Kafesim 2+1 şeklinde yanı en alt katı yavrular için diğer iki kat ise iki takım kuş icin.

kafes çok güzel , yaptırdın mı aldın mı ? - fiyatı ne kadar tuttu ?

kendin yaptıysan helal olsun çok güzel olmuş satın aldıysan iyi değil kardeş:))

hocam harıka kafes pekı mobılyamı pvc mı

mobılya ustam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:33 -->-> Daha önceki mesaj 21:32 --

kafes çok güzel , yaptırdın mı aldın mı ? - fiyatı ne kadar tuttu ?

aldım ama kendım monta ettım ben yapmıs kadar oldu 3 satımı aldı :D

kargo içince 175tuttu özel sıparıs verdım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:34 -->-> Daha önceki mesaj 21:33 --

hayırlı olsun güzelmiş

tşk ederım merve hanım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:34 -->-> Daha önceki mesaj 21:34 --

kendin yaptıysan helal olsun çok güzel olmuş satın aldıysan iyi değil kardeş:))

kendım yaprtım gıbı 3 saatımı aldı toparlamak :))

Moderatör tarafında düzenlendi:
ne kadara maal oldu size hocam bunun 4 katşısını yeni yaptırdım izmirden size ne kadara maal oldu güzel kullanışlı kafesler hocam

güle güle kullanın hocam bende 4 katlısını 4 yuvalık 4 yemlik 8 tane normal yemlik 4 suluk 2 adet tel kafes ekipmanları ile birlikte 200 tel verdim yaptırmak isteyen olursa özelden mesaj atabilir numarasını verebilirim kargo dahil 200

Hocam hayırlı olsun bende düşünüyorumda böyle bit olur diye pvc daha sıcak bakıyorum.

güle güle kullanın çok güzel :)

Teşekkür EDERIM :=)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:11 -->-> Daha önceki mesaj 22:11 --

Hocam hayırlı olsun bende düşünüyorumda böyle bit olur diye pvc daha sıcak bakıyorum.

nişye olsun usta ya temiz baktıktan sonra allahın ıznı ıle bır sey olmaz ama pvc yede bır sey dıyemem :=))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:12 -->-> Daha önceki mesaj 22:11 --

güle güle kullanın hocam bende 4 katlısını 4 yuvalık 4 yemlik 8 tane normal yemlik 4 suluk 2 adet tel kafes ekipmanları ile birlikte 200 tel verdim yaptırmak isteyen olursa özelden mesaj atabilir numarasını verebilirim kargo dahil 200

sizinkide uygunmus resımlerı varsa atar mısnız

hayrını gör kardeşim

Harika olmuş. Hayırlı olsun. Ellerine sağlık. :)

Hayirli olsun 4 katliya yer yoktu onu naptiniz :D

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

valla cok guzel hayırlı üretimler :)

Bende pvc tekli,yatay telli olandan 40x40 ölçülerinde ,jumbo pvc yuvalığı entegreli kafes kaç tl.ye yaparki..?

Geri