Karadeniz Pet

yeni kafesim

DuyguBoncuk

Meraklı Üye
arkadaşlar kafesimin küçüklüğünden uzun zamandır şikayetçiydim çok fazla bütçem olmadığı için uygun fyatlı bir kafes arıyordum karşıma bu kafes çıkınca kaçırmak istemedim tek sıkıntı dikey telli olması bu bi sorun olur mu acaba birde siz bakın istedim bizim minik incelemeye başladı çoktan :)
Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim
Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

Tırmanma konusunda sıkıntı yaşar sadece kafes geniş güzel.

kardeş muhabbet kuşları için yatay telli olması daha iyi diye biliyorum ama dikey telli olması sadece kafeste tırmanmasını engelliyecektir bide resimde mürekkep balığı kemiği gaga taşı bide sabun gibi bişey var resme göre solda one

evet okonuda biraz sıkıntı yaşıycak ama çok kafeste durmuyo zaten

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:37 -->-> Daha önceki mesaj 15:36 --

kardeş muhabbet kuşları için yatay telli olması daha iyi diye biliyorum ama dikey telli olması sadece kafeste tırmanmasını engelliyecektir bide resimde mürekkep balığı kemiği gaga taşı bide sabun gibi bişey var resme göre solda one

oda gaga taşı diğer gaga taşını çok kullanmıyor bende bitane daha alıyım demiştim öyle iki tane duruyo çok kalitesine güvenemedim gerçi alçı gibi felan duruyo

evet okonuda biraz sıkıntı yaşıycak ama çok kafeste durmuyo zaten

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:37 -->-> Daha önceki mesaj 15:36 --

oda gaga taşı diğer gaga taşını çok kullanmıyor bende bitane daha alıyım demiştim öyle iki tane duruyo çok kalitesine güvenemedim gerçi alçı gibi felan duruyo
Kafes içinde gün geçirmiyor ise sürekli sorun olmaz güle güle kullanın

Kafes bir kuş için gayet konforlu Tırmanmayı seven hayvanlar ama zaten dışarı salıyorsanız aramaz tırmanmayı. Maşallah kuşunuza.

Geri