petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni kafesim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Alper BAKİ tarafından 1 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Alper BAKİ

[​IMG] kuş çok sevdi inanılmaz ısındı kafese koydugum gibi hemen ustune atladı tüneğin

2. Eren Temiz

Güzel olmuş, her halde tünekleri ağaçtan kopardınız umarım yıkadınız :) Ve görsel açıdan kötü olmuş dalları kafesin dışında kalan yerlerden kesin, Oyuncak kuşu çıkartın kuşu aldatmayın.

3. Mehmet ŞEKER

tüneklerin o kadar uzun olmasına gerek yok bence. fazla yer kaplar. bence oyuncak kuşu çıkartın

4. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Eren ve Mehmet abi söylemese oyunca kuşu gerçek sanıcaktım :) oyuncak kuş yerine halkalı salıncaklar alabilirsiniz :)

5. Tuğrul KAYA

Bence bu kuşa ufak bir kafes. Tünekler olmamış, tüneklerin dış kabuğunu soyabilirsiniz. Siteye yakın bir zamanda tünek yapımı ile ilgili bir resimli anlatım ekleyeceğim. Hem fikir verir insanlara.

6. Hakan GÖLGE

tüneklerin uzun olması sorun olmaz tabi yeriniz varsa ;) ama o oyuncak kuşu çıkartın !

7. Xirman

Xirman Guest

Katılıyorum. eğer tünekleri kestikten sonra oynuyorsa bir şeyle sabitle bir kablo veya ip yardımı ile.

8. Tuğrul KAYA

Ben pek ip tavsiye etmem. Meraklı hayvan bunlar benim yıllaaaar önce 2 kuşum değişik yıllarda bu ipler yüzünden feci şekilde öldüler. Kuş yav sen git tül (kafesteki tül) ü didikle ipini çıkar, son anda yetiştim, boyun gidiyordu.

9. Xirman

Xirman Guest

benim kuşlarım da tülü tiftikliyorlardı bir sorun olmamıştı ama. yinede bir kablo ile tutturabilir.

Sayfayı Paylaş