Karadeniz Pet

Yeni kafesimiz hayırlı olsun :)

zeytinkaşarı

Meraklı Üye
Yorumlarınızı bekliyoruz.......
924fdfd41eefa5cf1b76cfe7596b32c4.jpg

178d9d2caffd86ab09bf27b918087010.jpg

hayirli olsun. gule gule kullanın

Hayırlı olsun. Geniş geniş çok iyi olmuş kuşlarınız için.

O yemliklerin yeri var oralardan takın kafes içine takmayin hem pislenmesinler hem yer işgal etmesinler merak etmeyin acikinca inip yerler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:42 -->-> Daha önceki mesaj 19:41 --

Bu arada Labirent gibi olmuş çok fazla tünel var 3 tane yeter keşke tahta olsaydi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:43 -->-> Daha önceki mesaj 19:42 --

bir de hayırlı olsun Güle güle kullanın :)

Evet suan bende dikkatli baktim.yusuf beyin dedigi gibi kafes düzeni pek iyi değil. 3 veya 4 tahta tünek yeterli olur.yemliklerde yemlik kapısına tabiki.

Ooo kafes güzel sağlam gözüküyor da , ne kadara nerden aldınız ?

Yemlikler bol olunca taktim , bi de kafes 2 kusum icin gayet geniş bir onceki kafeslerinden sonra bunda baya rahat edecekler; kafedi burda forumda maziden rumuzlu arkadastan aldim burdanda kendilerine selamlar :))) dua edin insallah bol yumurtalar alirizz :)

Bu düzenle biraz zor. Yerinizde olsam o yemlikleri dediğim şekilde takar 3 adette tahta tunek alırdım birini yuva girişine gelecek şekilde diğerini aynı hizada kafes ortasına birini se onlara paralel ama üst tarafa takardim

Yemlikler ile ilgilo dediklerinizi yaptim ama tahta tüneğim yok :(

Zamanla alirsiniz o halde dediğim şekilde 3 tunek takın ve mümkünse fotograflayin bir bakalım

Yemlikler bol olunca taktim , bi de kafes 2 kusum icin gayet geniş bir onceki kafeslerinden sonra bunda baya rahat edecekler; kafedi burda forumda maziden rumuzlu arkadastan aldim burdanda kendilerine selamlar :))) dua edin insallah bol yumurtalar alirizz :)

İyi günlerde kullan ..ins bol yumurtalar alırsın.tahta tünek isteseydin hediye olarak yollardım.neyse baska sefere inş :)

bence aşırı büyük 40 cm yeter bence ikiye bölün bu genişlikte yuvaya ilgi zor gibi bence :S

Hayırlı olsun.Güle güle kullanın.Bereketli üretimler.

Hayırlı olsun, gule gule kullanın.
Geniş kafes iyidir. Ve ahşap tunek olsa daha iyi olur.

Hayırlı olsun güzel bir çifthane Güle Güle kullanın.

Geri