Karadeniz Pet

Yeni kanaryalar bi kaç sorum olacaktı arkadaşlar:)

Kafesi güzel bölmüşsünüz,dişi erkek ayrımında bazen çok usta kanaryacılar bile yanılıyorlar.Ben harzlarımı alırken üretici annesi babası alman değerli bir çiftin yavrusunu hediye etti muhtemelen erkek çünkü ders yaptığınıda duydum dedi ama iki aydır cikten başka ses yok.Bazen dişi yavrularda erkek yavrular gibi ötmeye çalışır sonrasında keserlermiş

Son düzenleme:
Biraz kizissinlar belli olur dişi nin altı toplanır erkeğin fi bölgesi uzunlasir

Hm tamam hocam takip ederim teşekkürler

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:53 -->-> Daha önceki mesaj 22:21 --

Arkadaşlar erkek sandığım kuş da dişi çıktı bi erkek daha almak zorunda kaldım

059aed4af88b7dddab42d09077ec7e25.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:27 -->-> Daha önceki mesaj 16:53 --

yeni kuşun ötümü arkadaşlar bu da https://youtu.be/VA936Qba2ZQ

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:37 -->-> Daha önceki mesaj 22:27 --

Arkadaşlar yeni konu açmak istemedim umarım cevap verirsiniz 17 gündür dişi 5 tane yumurtanın üzerinde yatıyor ara sıra yem yemeye kalkıyor onun dışında sürekli yumurtanın üstünde ne zamana çıkar bu yumurtalar acaba yada çıkar mı ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:05 -->-> Daha önceki mesaj 22:37 --

ffd94e5bd8f230692f41700ec5c91e9d.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme: