Karadeniz Pet

yeni katılan damızlık erkeğim

gkhnyvz88

Meraklı Üye
Merhaba perşembe günü ne yazıkki diğer kuşumu kaybettik :( dün damızlık bir erkek aldım diğer kuşlarımla ve yeni aldığım kuşumun resimleri

1. resim yeni aldığım kuşum

2. resim yeni aldığım erkeğimin dişisi

3.resim çift erkekğim

4. resim çift dişim

5. resim genel görünüş

Maşallah, çok şeker bir çiftler. Umarım bir daha tatlılarınızı kaybetmezsiniz. Allah kuşlarınıza uzun ömürler versin..

Son düzenleme:
amin çok teşekkür ederim ne yazıkki aldığım erkek kuşu hep kaybettim 2 ay içinde 2 tane vefat etti çok üzüldüm bu ölmez inşallah

Amin. Ama neden hep erkek kuş anlamadım açıkçası.

ilk ölen kuşum benden kaynaklı oldu kuşları serbest bıraktım oda camın önundekı mermerde duruyordu bende akıl edemedım üşüttü kurtaramadım uğraşlarıma rağmen. sonra arcadium (ankara çayyolu) petshoptan aldım bir kuş 1 ay olmadı yoğun ishalden öldü :( sonra bu aldığım kuşcuya gösterdim abi aldığınızdada hastaymış dedi ilk aldığımda resmini çekmiştim petshopta :(

Ne diyelim, zor bir durum. Allah bir daha vermesin. Alınca kuşlara dostun gibi oluyor. Birde kaybedince insan perişan oluyor....

Maşallah kuslar cok guzeller. Cifthaneyi kuslarin birbirini gormemesi için kapatmanizin ozel bir nedeni varmi?

Mobilden gönderildi.

Maşallah hepsi birbirinden güzeller hayırlı üretimler

Maşallah kuslar cok guzeller. Cifthaneyi kuslarin birbirini gormemesi için kapatmanizin ozel bir nedeni varmi?

Mobilden gönderildi.

daha önce konu açmıştım arayı görmemelerinin nedeni şu şekilde bilgiler aldım. kuşlar birbirini görmesin kıskanır çiftler o nedenle arayı birbirini görmüyecek şekilde böldüm.

daha önce konu açmıştım arayı görmemelerinin nedeni şu şekilde bilgiler aldım. kuşlar birbirini görmesin kıskanır çiftler o nedenle arayı birbirini görmüyecek şekilde böldüm.
Ve de gormeden diger muhabbet seslerini duymalari eslerin birbirine olan ilgisini arttirir.

temiz bi ortam kuşlar için...
maşallah...

Sağ taraftaki yuvalık aşırı küçük gibi geldi gözüme oraya yumurtlarsa kuş kesinlikle yumurtaları kırar yavru çıkmaz geniş büyük alın 20x19x20 gibileri var onlardan alın geniş ve ferah çarpık bacaklı olma şansı ve kuşların ezilme şansı çok düşüyor. birde sol taraftaki de biraz daha büyük gibi en iyisi siz 2 tane alın :) sağlıklı yavrular almanız dileğiyle :)

Son düzenleme:
Geri