Karadeniz Pet

yeni kızımız

mepunany.jpg
u4yjytyd.jpg
gehetehu.jpg
yde2u4yq.jpg
syse9usu.jpg
u2uqany9.jpg
jemepu9e.jpg
zuza8ygu.jpg
te3ybyty.jpg
9ejepu2u.jpg
Iste fotograflarimizz

GT-I9200 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dişiniz erkeğe göre çok küçük ama :)

selen hanım erkek küçüğe zarar vermesin . Çünkü erkek çiftleşmek isteyecek dişide kaçacak köşeye sıkıştığında çok kötü ses çıkartacak , ben de bu tip bir durumlar karşı karşıya kaldım oradan biliyorum .:) Hatta dişiye zarar da verebilir çiftleşmek istemediği için. Tavsiyem ya yaşıtında bir dişi alın veya dişi büyüyene kadar ayrı tutun . Bu sadece tavsiyedir tercih sizin.:)

selen hanım erkek küçüğe zarar vermesin . Çünkü erkek çiftleşmek isteyecek dişide kaçacak köşeye sıkıştığında çok kötü ses çıkartacak , ben de bu tip bir durumlar karşı karşıya kaldım oradan biliyorum .:) Hatta dişiye zarar da verebilir çiftleşmek istemediği için. Tavsiyem ya yaşıtında bir dişi alın veya dişi büyüyene kadar ayrı tutun . Bu sadece tavsiyedir tercih sizin.:)

öyle bir durum olduğu an dediğinizi yapıcam şuanda erkeğin tek istediği şey kafesten çıkıp yanıma gelmek istemesi..kızımızda mama yemeye başladı kavgada yok :)

Hayırlı olsun ablacım, Allah uzun ömür versin ikisine de.

nerden aldınız petshopdan mı ? üreticenden mi ve kaç tl yada eoru yada dolar :)

Petshoptan aldik 30 tl ye

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:28 -->-> Daha önceki mesaj 17:27 --

Rengi çok güzelmiş. Hayırlı olsun.

Cok tesekkur ederim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:28 -->-> Daha önceki mesaj 17:28 --

Cok tesekkur ederim :)

Fiyatı uygun güzel kuş erkek çok daha güzel eğer çiftleşirlerse rainbow yavru gelme ihtimali var

Fiyatı uygun güzel kuş erkek çok daha güzel eğer çiftleşirlerse rainbow yavru gelme ihtimali var

Insallah zamanla olur hepimizin kuslari cok iyi olsun yavru isteyenlerin yavrulari olsun cok tesekkur ederim :)

MaşAllah ablacım güzel bir yerli. Fakat bana daha yavru gibi geldi. Yuvalığın olması da sıkıntı oluşturmaz umarım :) Hayırlısı olsun.

MaşAllah ablacım güzel bir yerli. Fakat bana daha yavru gibi geldi. Yuvalığın olması da sıkıntı oluşturmaz umarım :) Hayırlısı olsun.

Evet cihat kardesim yavru yuvaligi neden cikartamiyorum cunku kafesin tellerini kesmistik bu yuzden yuvaligi cikartamiyorum kagitla yapistirsam acik yeri yirtarlar.simdilik bu sekilde yuvalik durucak esimle konusup kafes almak istiyorum esimde tamam derse benim icin daha iyi olucak cok tesekkur edetim ablacim

Geri