Karadeniz Pet

Yeni Kuş Alacağım Tavsiyeler?

• Konbuyu başlatan Berk Kırçıl
  • Başlangıç tarihi
B

Berk Kırçıl

Guest
Merhaba yeni muhabbet kuşu alacağım tavsiyeleriniz nelerdir?kaç aylık almalıyım vs...?

Egitmek istiyorsun sanirim 1 tane erkek al butcene gore irkini ayarla ama yeni yeme dusmus olursa egitim ve size alismasi acisindan iyi olur ve bulundugunuz yerde uretici varsa ondan almanizi tavsiye ederim

1.5-2 aylık erkek yavru al.cabuk alisir .ugrasirsan konusurda

Berk sitede üretici arkadaşlar var onlardan yardım işte en azından anne babasını bilirsin güvenerek alabilirsin yeni yeme düşmüş yavru alırsın daha kolay olur sana alışması

1-1,5 aylık erkek yerli mümkünse ev üretimi bir kuş almanı tavsiye ederim.

yeni yeme düşmüş erkek çekoslavak veya yerli alırsan eğitimi kolay algılar ve hareketli bir kuş olur

Valla yanlışsam düzeltin ama şu yanakları siyah noktalı olanlar sanki daha bir cana yakın oluyor.

mrb bi soruya bi çok yorum var siz nasıl düşünüyosunuss bunlar faydalı oldumuu cevap lütfen bakın emek vermiş yorum yapmışlarr..??

Tesekkur ederim cevaplariniz icin.Bir sorum daha var.Ben evdeyken oyuncagini cikarsam evde olmayinca oyuncagini taksam psikolojisi bozulur mu?

evdeyken sürekli ilgileniyorsan oyuncağı çıkartmasan bile zaten kuş dikkatını sana verecektir. gerek yok bence takıp çıkartmaya.

Geri