Karadeniz Pet

Yeni Kuş Aldım Nasıl ?

• Konbuyu başlatan nurileflef
  • Başlangıç tarihi
N

nurileflef

Guest
Arkadaşlar bir önceki kuşumu annemlerin yoğun ısrarına dayanamayıp onlara verdim ve dün yeni yeme düşmüş bir kuş aldım sizce nasıl görünüyor yorumlarını ve maşallahınızı esirgemeyin...

maşallah çok güzel. biraz halsiz mi ?

Hayırlı olsun biraz bakımla daha hoş Görünür.

Teşekkürler arkadaşlar yalnız bu kuş yemlerin bir kısmını kırarak yiyor bir kısmınıda kırmadan yutuyor sonra bi bakıyorsun kıramadıklarını kusuyor yada ağzına geri getirip kırıp yutuyor bunun sebebini bilen varmı ayrı bir konumu açsam ne yapsam?

Kursağı çuval gibi olmuş :) kum yiyor mu? Kusabilir.
Maşallah.

Kursağı çuval gibi olmuş :) kum yiyor mu? Kusabilir.
Maşallah.

Tebrik ederim çok iyi farkettin aynen dediğin gibi kursağı patlayacak durumda nerdeyse saatlerce yemin başında takılıyor diyebilirim kumda koydum önüne ama sadece bikaç kez tırtıkladığını gördüm....sorunu nasıl çözebilirim neden hapur hupur yemi kırmadan böyle deli gibi kursağını dolduruyor? ölür mü ki?

Maşallah çok güzel bir yavru keyifli hobiler

Tebrik ederim çok iyi farkettin aynen dediğin gibi kursağı patlayacak durumda nerdeyse saatlerce yemin başında takılıyor diyebilirim kumda koydum önüne ama sadece bikaç kez tırtıkladığını gördüm....sorunu nasıl çözebilirim neden hapur hupur yemi kırmadan böyle deli gibi kursağını dolduruyor? ölür mü ki?

Tabii sıkıntı çıkarabilir. Kum zaten çok yemez. Hep yemlenmesi anormal.

Bu yavru yem kiramiyor olabilir dal darı alıp verebilirsen daha rahat yer . ama acele et derim. Yavru doyamadigindan mi tikistirdi anlamadim pek.
Benim tavsiyem pet shoptan yarin dal dari al ver hemen kiramiyorsa ölmesin yavrucak.

Son düzenleme:
Geri