Karadeniz Pet

Yeni Kuş Aldım, Yaşı ve Cinsiyeti Nedir?

mertcanak123

Yeni Üye
Vlr41R.jpg

nAO13a.jpg

vgjMvD.jpg

22JDBN.jpg

Aldığım yer 1.5 aylık erkek, jumbo kırması olduğunu söyledi.

Son düzenleme:
20 tl ye jumbo veya hollanda olmaz bence götürün geriye erkek alın yavru yada forumda takas edin

20 tl ye jumbo veya hollanda olmaz bence götürün geriye erkek alın yavru yada forumda takas edin

En yakın petshop a gittim ve erkek istedim bir tane yavru erkek kaldığını söyledi, hollanda cinsi kuşumla 20 tl verip bu kuşu aldım. Cinsiyetinden ve yaşından emin misiniz?

Tabikide alişir ama konusursa fazla konusmaz konusturanlar var eğitimi normal ama biraz agresiftir erkeklere göre. Mesela Erkek kuşlar için tekrarladigin kelime günde 50 ise diside 100 kere tekrarla. [MENTION=2271]g0rky06[/MENTION] ustamizin cok güzel egitimis disi si var ondan yardım alabilirsin.

Tabikide alişir ama konusursa fazla konusmaz konusturanlar var eğitimi normal ama biraz agresiftir erkeklere göre. Mesela Erkek kuşlar için tekrarladigin kelime günde 50 ise diside 100 kere tekrarla. [MENTION=2271]g0rky06[/MENTION] ustamizin cok güzel egitimis disi si var ondan yardım alabilirsin.

Tamamdır hocam, teşekkürler. Son bir sorum olacak, sağlıklı görünüyor mu?

Saglikli duruyor ancak hareketlerinden seninde anlaman lazim yeni aldiysan fazla hareket etmez .

Kuşunuz %99, 3 aylık bir dişi.

Çünkü; Burun deliklerinin yanları beyaz. Dişi olduğu buradan anlaşılıyor. Kuş yerli, ister değiştirip bir erkek alın, ister bir erkek ekleyip çift yapın. Size kalmış.

Hayırlı ve mutlu hobiler ...

Geri