petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni Kuş Aldım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Fehmi Erdoğan tarafından 15 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. Fehmi Erdoğan

Fehmi Erdoğan New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar dün alışkın almıştım yetişkin benimki yavruydu az önce tüylerini koparmaya çalıştıyordu bende götürdüm ve yavru alışkın olmayandan aldım şuan hiç hareket etmeden duruyo anca bekliyo dişi kutudan yeni çıkardım herhalde ondan şimdi size soracağım ben bu iki kuşu birden nasıl alıştıracam nasıl ilgilenecem

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:44 -->-> Daha önceki mesaj 17:55 --

kuş az önce mantar çıktı ve hemen geri götürdüm adam tekrar yenisini verdi :( deli olacam ne zaman bi kuş alsam sıkıntı çıkıyor zaten neyse bu kuş sakin ve korkak birde kuşun aynasını çıkarayımmı hep aynada ekliyo diğerine bakmıyo

2. hido94

hido94 Member

Beğenileri:
    8
    aynayı çıkar kuşçudan kuş alırsan öyle hastalıklı çıkar 2 3 gün bekle alışır

Sayfayı Paylaş