petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni kuş aldım..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Oğuz ATEŞ tarafından 10 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar önceden yakaladığım kuşuma gittim 30 dk önce bi tane dişi kuş aldım ve dişinin yanına erkek geldiği zaman ona vuruyor tünekten aşağı düşürüyor zamanla alışırlarmı ?

Edit : Daha alışmadılar birbirlerine süreklü kavga yapıyorlar , erkek dişinin yanına geliyor erkegi gagasıyla vurup tünekden düşürüyor sinir oldum iyice yoksa gidip değiştirsem mi ?

#1 Oğuz ATEŞ, 10 Ekim 2013
    Son düzenleme: 11 Ekim 2013
  2. ilker şahin

Es tutarlarsa olur ama ilk gunler boyle seyler normal zaman verin derim biraz resim varsa atarmisiniz cinsiyetlerinden tam olarak emin olun.

3. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Aldığım kuşdan eminim dişi ceresi kahverengi olmuş.

4. armand0

armand0 Guest

Biraz zaman tanıyın keşke eşini kendi seçseydi umarım çift olurlar hayırlı olsun

5. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam daha alışmadılar ne yapacam ben daha dişi erkegi dövüyor hala yanına bile yaklaştırmıyor valla aynı tünekde bile zor duruyorlar. Gidip kuşu başka ile dişi ile değiştirim mi ne yapım fikir verin.

6. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    hayırlı olsun güle güle bak

7. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    sağol hocam da durdukları yok ki hiç dişi dövüyor sürekli ne yapacağımı bilmiyorum böyle giderse değiştirecem dişiyi.

Sayfayı Paylaş