petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni kuş alıcam

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve duman türk tarafından 27 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. duman türk

yeni kuş alıcam ama eş olarak eskisinin yanıya koymayı düşünmüyorum eğitebilecemğim bi kuş alıcam oyuncu olsun istiyorum sizce muhabbet kuşlarının eğitimi falan ırklar arası fark gösterirmi ? hangisi daha kolay olur bide renk seçimi olarak bişey duymuştum doğal mutasyona uğramamış yeşil kuşların bağışık sistemi daha güçlüymüş buda bi fark yaratır değilmi ?

2. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    43
    hollanda kuşları konuşmaya daha yatkındır derler ama bence yerli kuş daha iyi benim kuş yerli ve her hafta farklı kelimler konuşuyor renk olarak fark etmez ama sonradan eşleştirme yapıcaksan açık renkli al derim bağısıklık sistemi düzenli beslenme ve vitaminlerini eksik etmediğin sürece yeşildi maviydi hepsi hikaye fark eden bişi yok yani bağışıklık konusunda. Bide unutmadan alacağın kuşun daha yeni yeme düşmüş olması ve uysal olmasına dikkat et

3. duman türk

tamam saol. ozaman birazdan almaya çıkarım yeni kuşu fotoğrafını atarım.

4. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    43
    Bizde bakalım :)

5. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    yerli yada hollanda yada çek erkek olsunda yavru olsun gerisi size kalmış

6. Eray Saygın

Eğer kuş alıcaksanız petshoplarda falan Muhabbet kuşu seçerken kuşun canlı , hareketli ve normal bir kiloya sahip olmasına birde kendi beğenmenize dikkat etmelisiniz :)

7. hollanda

hollanda New Member

Beğenileri:
    0
    kuşunuz konuşuyomu çok tatlı

8. Eray Saygın

evt teşekkürler çok alışık bize hele ben okuldan gelice sesimi duyunca hemen ötmeye başlıyor .D

Sayfayı Paylaş