petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni kuş alıcam

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Özgün Can ERDOĞAN tarafından 13 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Özgün Can ERDOĞAN

Arkadaşlar herkese merhaba ben kendime bir aekadaş olarak muhabbet kuşu almayı düşünüyprum(uzun zamandır:)) yarın yada ertesi gün alıcam ama alacağım kuşun yavru ve erkek olduğunu nasıl anlayacağımı bilmiyorum:( amacı eğitebilmek:D ve eğer biliyorsanız hangi ırkın daha kolay eğitildiğini söyler misiniz teşekkürler

2. Erkan DEMİR

Beğenileri:
    0
    Hangi ildeyseniz, burdaki üretici arkadaşlardan alin petshopdan almayin. 1 aylik diye yetiskin kusu verenler var o yüzden güvenilir olan uretici arkadaşlardan alın.
    Her cins konusur üzerine düşüldükten sonra.
    Yerli, Hollanda, çek vb genelde benim begendiklerim.

3. Özgün Can ERDOĞAN

Manisada yaşıyorum

4. Erkan DEMİR

Beğenileri:
    0
    Yavru muhabber kusu arayanlar kategorisine konunuzu açın orda uretim yapan arkadas varsa yardimci olur

Sayfayı Paylaş