petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni kuş alsam

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kaanmavış tarafından 18 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. kaanmavış

kaanmavış New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar mrb benim 3 yaşında dişi muhabbettim var yanına 1,5 yaşında erkek kızgın muhabbet aldım fakat dişi erkeğe dillik vermiyo yanına yaklaştırmıyo hiç bende başka kızgın dişi alsam yine aynısı olurmu??

2. Yusuf Akyüz
    Gizli

Zaten 3 yaşına gelmiş kuş yalnızlığa alışmış ve üreme çağının sonuna geliyor demektir. Dişiler, erkeklere göre daha seçicidir. Kuşunuzu pet shopa götürün. Eşini kendisi seçsin. Problemler min. iner.

3. kaanmavış

kaanmavış New Member

Beğenileri:
    0
    yalnız 4 ay once dişi kuşumun eşi vardı 5 6 kere çifleştiler fakat sonra erkek oldu yavru vermedi bende npsam diye düşunuyodum yenına bi eş aldım fakat baktım bundan yavru alınmaz bi forumdan düşünce alım dedim saolun yanı dişi değiştirsemmiki? yoksa 1 ay daha gozlemlesemmiki kuşlarımı.

4. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    dişi kuşunuz artık kümesin efesi olmuş :) kimi alırsanız alın...erkek kuşa rahat vermez...siz erkek kuşu başka kafese alın...erkek kuş ortama ve kafese alıştıktan sonra dişiyi erlkeğin olduğu kafese atabilirsiniz...belki ozaman erkek kuş yeni kafesin hakimi olabilir ve dişiye üstünlük sağlayabilir...bence bir de böyle deneyin...

Sayfayı Paylaş