petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni Kuş, Bikaç sorum olacaktı #2

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Memo9593 tarafından 12 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Memo9593

Memo9593 Guest

İyi günler, Salı günü 2-3aylık bi kuş almıştım ama gün geçtikçe kuş benden dahada soğuyo ve korkuyo..
    Sabah 5dakkika akşam 30dakkika yanında sessizce konuşuyom ama hemen uyuyo bende bırakiom..Kuş akşam 19a kadar odamda yanlız ama salondan ses geliyor bazen, kafesine resmimdeki oyuncak kuşu koydum ama hiç takmio heralde.

Neyse işte sorum, kaç gün sürer bana alışması,akşamları sadece ilgilensem yeter mi? Sanırım yavru olduğundan alışır YADA arkadaş mı almalıyım ama ozmn da bana alışmaz

2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Tek kussa insanlarin yasadigi islek bir yere koyun. Es almayin. 2 haftada size alisir ve ele gelir.

3. Memo9593

Memo9593 Guest

Mesele salona koyarsam üşüye bilir bide cok fazla ses olur, zaten tırsık artık tümden gider dye korkuyom

Sayfayı Paylaş