Karadeniz Pet

Yeni kuş hakkında sorularımm??

Gizem TÜRKCAN

Paylaşımcı Üye
Kuzenime doğum günü hediyesi olarak m.kuşu almışlar.Petshoptan almışlar.Irkı cinsiyeti,yaşı nedir??

Özellikle ırkını çok merak ediyorum ben de 2 hafta önce 2-3 aylık bir kuş aldım bu kuş benim kuşuma göre ebat olarak baya ufak benim kuşa yerli dendi.Bu kuş hangi ırk sizce?

Burun deliklerinin çevresi beyaz ama aşağı doğru morumsu mavimsi erkek diye almışlar.

Kafesten aynayı kaldırmalarını söyledim ama ne kadar dikkate alırlar bilmiyorum.

1nmprb.jpg

jYPA8g.jpg

5RrqJl.jpg

zEvpl7.jpg

XY730D.jpg

R6LpNj.jpg

78E1JW.jpg

8E0LAn.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:25 -->-> Daha önceki mesaj 01:05 --

??????????

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:47 -->-> Daha önceki mesaj 01:25 --

???????????

Dİşi kuş,yerli

Bu arada aynayı hemen çıkarın !

Hollanda diye almışlar.Kuş benim yerli kusumdan boyut olarak küçük gözleri büyük kafasi kucuk.

Hollanda demis petshop

Ben soyledim alacaksiniz uretici var ondan alalim dedim.Petshoptan almislar hemen.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:12 -->-> Daha önceki mesaj 21:26 --

?????????? Cinsiyeti irki nedirr

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:20 -->-> Daha önceki mesaj 23:12 --

??????????

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:55 -->-> Daha önceki mesaj 11:20 --

??????????

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:29 -->-> Daha önceki mesaj 20:55 --

?????????????

Başka gorusu olan var mi??

2 aylık civarı.kesin yerli,kesin dişi.

Bu yerliyse benim kusum ingiliz kirigi falan cunku bunun iki kati kadar.Ben de ilk gordugumde disi dedim ama belki sonra donebilir cunku alt taraflari lacivertimsi morumsu.Ama burun deliklerinin etrafi beyaz.

Geri