petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni kus icin yardım lutfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve BburakK tarafından 14 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. BburakK
    Gizli

BburakK Guest

Arkadaşlar yeni bi kuş aldım yaklaşık 1 saat oldu ilk iletisimin ve temasin nasil olması gerekiyo acaba??

2. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    fazla yaklaşmadan sakin ve alçak bir ses tonu ile sohpet edin

3. proHayvNseveR
    Gizli

ilk 2 3gün fazla ilgilenmeyin kafesinde dursun saonra yavas yavas konsusun kendinize alıstırın daha sonra salın ucsun ilk salmalrı aksam yapın kafese sokması rahat olun ısıgı kapatıp alıp sokarsınız kafesine baska türlü sokamzssınız ilk zamanlar

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    sadece sessiz olun.. Alışsın eğitime zamanla başlarsınız

5. BburakK
    Gizli

BburakK Guest

Fakat ucmuyo daha kanatları yeni acılıyo daha dun aksam kafese koydum cok hareketsizdi hic dokunmadım arada yañina gidip biraz konusup gidiyorum ama kafese koyarken saglam bi gaga darbesi attı :))

6. Muhammed KARAKAŞ

Beğenileri:
    0
    Hocam bende yaklaşık 1 ay önce bir kuş almıştım. İlk gün akşam geldi eve, ertesi gün saldım kuşu :) İlk gün biraz zor da olsa kafese sokabildim. Zaman geçtikçe alışıyor size. Bence zorla birşey yaptırmadığınız müddetçe herşeye alışıyor hayvan. Şuan omzumda, ensemde saçlarımı çekiyor :)

7. BburakK
    Gizli

BburakK Guest

Peki bu gaga atma sorunu icin yapilıcak bisey varmi acaba...

8. Mehmet ŞEKER
    Gizli

size alışınca atmaz belki.

Sayfayı Paylaş