petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni kuş psikolojim bozuldu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Can Sako tarafından 15 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Can Sako

Can Sako New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar ne yazıkki dün kuşum kaçtı uzun aramalar sonucunda kuşumu bulamadık, ailemin ve benim 6 ay bizimle geçiren kuşumdan sonra yeni gelen kuşa alışamadık hemen yeni bir kuş aldık çünkü çok kötü olduk, ama kuşa hepimiz temkinli davranıyoruz hatta kuş ne olur affedin ama salak gibi davranıyor ısırma kaçma yok avucuna alsan tepki vermiyor şaşkına döndüm , 2-3 aylık yavru erkek bir çekoslavak ve tırnakları simsiyah nedendir ?

ailem le diyoruzki haftaya yanına dişi bir yavru alalım daha iyi olurmu ??

arkadaşlar inanmıcaksınız belki ama kuş o kadar salak ki kuzenimle iddiaya girdik kuşu ağzına kadar soktum yani başını sadece , ama hareket bile etmedi , kaşınıyor diye sprey sıktım kafasını bile oynatmadı bırakın kaçmayı... kafayı yiyicem varmı böyle bir kuş ?

#1 Can Sako, 15 Haziran 2013
    Son düzenleme: 16 Haziran 2013
  2. Tunç ÇAĞATAY

Dişi biraz hırçın olur eğer sizdeki gerçek çekoslovak ise iyi kolay alışır konuşur bence aldıgınız yer onunla ilgilenmiş o yuzden insana alışkın

3. Bülent ÇAPIK

Bülent ÇAPIK New Member

Beğenileri:
    0
    seni çok iyi anlıyorum 1 hafta öncede benim 1 yıllık kuşum kaçtı resmen aileden biri gitmiş gibi annemde bende agladık yani ama 1 haftaya kalmaz üzülmen gece unatamıyorsun ama yapcak bişe yok geri gelmiyolar bende yeni kuş aldım şimdi onunla ilgileniyorum

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Aldığınız yavru bence evcilleştirmeye çok uygun.. geçmiş olsun diğer kuşunuza da üzüldüm

5. Can Sako

Can Sako New Member

Beğenileri:
    0
    Tolga bey dişiyi yanına eş olark alalım diyoruz ? ne dersiniz ve inş gerçek çekoslavakdır yarın resimlerini koyucam açıkcası bana biraz ufak geldi çek e göre

lukfm benim derdimi bi tek sen anlarsın gerçekden , inş geçer bu içimdeki vicdan azabı onun öldüğünü düşünmek çok üzücü

Yusuf bey inş. dediğiniz gibidir

6. Can Sako

Can Sako New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar inanmıcaksınız belki ama kuş o kadar salak ki kuzenimle iddiaya girdik kuşu ağzına kadar soktum yani başını sadece , ama hareket bile etmedi , kaşınıyor diye sprey sıktım kafasını bile oynatmadı bırakın kaçmayı... kafayı yiyicem varmı böyle bir kuş ?

7. Bülent ÇAPIK

Bülent ÇAPIK New Member

Beğenileri:
    0
    benim yeni kuşta ayakları girimsi tırnaklarıda yeni alışamadı diycem ama hiç bi kuş öyle sabit kalmaz hasta olmasın

8. Can Sako

Can Sako New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar bu konuda fikrinizi istiyorum:
    arkadaşlar inanmıcaksınız belki ama kuş o kadar salak ki kuzenimle iddiaya girdik kuşu ağzına kadar soktu yani başını sadece , ama hareket bile etmedi , kaşınıyor diye sprey sıktım kafasını bile oynatmadı bırakın kaçmayı... kafayı yiyicem varmı böyle bir kuş ?

9. Taner ŞENOL

Taner ŞENOL New Member

Beğenileri:
    0
    aynı durum bendede vardı iki hafta önce aldığım yavru hiç hareket etmeden saatlerce olduğu yerde duruyordu. elime aldığımda tekrar çubuğa bile konmuyordu. okadar hareketsizdi. bende dayanamadım değiştirdim.

Sayfayı Paylaş