Karadeniz Pet

Yeni kuş ve Yeni kafes

• Konbuyu başlatan halityvz
  • Başlangıç tarihi
H

halityvz

Guest
Merhabalar.
Yaklaşık4-5 gündür üyeyim. kuş alma düşüncesindeydim ve sitede iyice dolaşıp araştırdıktan sonra kuş almaya karar verdim. sitede acılan bir ilan ile büyük ihtimal bir çek yavru alacağım. Ama ilk defa kuş besleyeceğim için fazla bilgim yok. Ve kuşun ihtiyaçları nelerdir derdine düştüm (kafes,yemtürü, vsvs) KUŞ KAFESİ KOMPLE SET AYNI GÜN ÜCRETSİZ KARGO! GittiGidiyor'da 83834205

böyle herşeyi içinde olan bir kafes alsam sizce işimi görürmü fiyat olarak uygunmudur? Başka birşey almaya ihtiyacım varmı?

fiyatta iyi gibi ek olarak kalamar kemiğide al ürün olarak karekerleri verme kuşa gerisi iyi ama rengi bende rahatsız edici gibi sürekli baksam gözlerim uyuşur benım kuşda da bir etken olur mu bilmem

satıcıya mesaj attım renk seçenekleri için cevap bekliyorum.

Bence gayet uygun kardeş boyutları 37 34 47 miş yani kuş için güzel, benim kafes 29 22 38 boyutlarında ve 20 tlye almıştım yanında 2yemlik vardı sadece. Bende böyle büyük bitane almak istiyorum güzelmş kaçırma bence, sadece o verdiği plastik tünekler yerine petshoptan veya kendin agactan tahta tünek yaparsan daha güzel olur :)

dışarıya çıktım ve semtteki kafes satan yerleri gezdim ve ilk konudaki kafesten küçük kafeslere daha yüksek fiyat biçiyorlar. bu kafesi alacağım büyük ihtimal

tabii koyablrm bekle ymek yiyeceğim sonra koyacam bak kafesı dun aldım ona gore kuş tuvaletını az yaptı tertemız yemler bol gaga taşı mınerallı aynası var hepsi sana 55e patlar kardeşim bak sayıyorum yine
1 ADET GAGA TAŞI
1 ADET KONUŞTURUCU YEM
1 PAKET YAVRU YEMİ
1 PAKET OLGUN KUŞ YEMİ
1 ADET AYNA
1 ADET SULUK
2 ADET YEMLİK
1 ADET OYUNCAK (İSTEĞE BAĞLI İSTEMESSEN FİYATTAN DÜŞERİM )
İSTERSEN İÇİNE KUŞ KOYARIM AMA SADECE ELDEN ALIRSAN KUŞ ALBİNO :)

tabii koyablrm bekle ymek yiyeceğim sonra koyacam bak kafesı dun aldım ona gore kuş tuvaletını az yaptı tertemız yemler bol gaga taşı mınerallı aynası var hepsi sana 55e patlar kardeşim bak sayıyorum yine
1 ADET GAGA TAŞI
1 ADET KONUŞTURUCU YEM
1 PAKET YAVRU YEMİ
1 PAKET OLGUN KUŞ YEMİ
1 ADET AYNA
1 ADET SULUK
2 ADET YEMLİK
kuş koymaya gerek yok şimdilik :) kafes boyutları nedir. resimde iyice bir bakalım kafese.

Fiyat bu kafes için biraz yüksek gibi ustam kargoda girecek daha .s bu fiyata maalesef gittigidiyordakini alıcam en uygun o geldi bana

1 ADET GAGA TAŞI
1 ADET KONUŞTURUCU YEM
1 PAKET YAVRU YEMİ
1 PAKET OLGUN KUŞ YEMİ
1 ADET AYNA
1 ADET SULUK
2 ADET YEMLİK

Konuşturucu yem diye birşey varmıdır ? Pek sağlıklı gelmedi.

kafesiniz ne.kadar.büyük.olursa olsun kuşlarınız o.kadarda mutlu olur. kuşun kuşunu almayıda unutma.en önemlisi kuş kumu.

bizim semtteki kuşcuda 15 liraya satıyorlar aynı kafesi. Tek kafes. 15-20 lirada süs yem vs. ama bursadan gelmesine değecek kadar gelmedi bana ustam inşallah daha iyi fiyata daha iyi bir müşteri bulursun.

Haklsın ben abarttım herhalde ben kendim tahtadan kafes yapıcam karar verdim artık :)

Haklsın ben abarttım herhalde ben kendim tahtadan kafes yapıcam karar verdim artık :)

becerin varsa çok güzel olur ustam. benim elimde yatkındır öyle işlere ama metropolde uğraşması daha bir zor o işlerle memlekette(antalya) olsam on numara yapardım :D

Geri