petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni kuş

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve toprak tarafından 12 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. toprak
    Gizli

toprak Guest

arkadaşlar eğitmek için yeni bir kuş aldım ama galiba yem kırmayı bilmiyor nasıl beslemeliyim tavsiyesi olan varmı.

2. Burak Ayaz

Burak Ayaz Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kabuksuz yem deneyin şimdilik.

3. toprak
    Gizli

toprak Guest

daha önceki kuşlarım yememişti ama kabuksuz yemi denemek gerek başka tavsiyesi olan.

4. Nilgün BULUT
    Gizli

Bugday cimlendirin yumusak oluyor,birde dal darı atın kafese.

5. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bilmiyorsa bile kabuksuz ve kabuklu yemi karıştırıp yemliğe koyun öğrenecektir zaten.Tünekde falan rahat duramıyorsa kafesin dibinede aynı şekil koyarsanız iyi olacaktır.

6. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    yemi yere dökün küçük kuşlar yerden yemeyi seviyor

7. Burak Boyacı
    Gizli

yere yem serpin ayrıca dal darıda işe yarayacaktır

8. toprak
    Gizli

toprak Guest

teşekkürler ederim tavsiyeleriniz için yere yem koydum kabuksuz yemde alıcam bakalım neler olacak nilgün hanım bugday çimlendirmeyi denicem dal darı burada bulamadım ancak internetten alıcam tekrar teşekkürler yardımcı olan tüm arkadaşlara..

9. VEYSEL BAŞTÜRK

Beğenileri:
    3
    Ben de daha yeni 1 aylık yavru aldım yetiştirmek üzere adını şaşkın koyduk, kafesin tabanına biraz kabuksuz yem ve normal karışık kabuklu yem attım 2günde birde mama hazırlıyorum şuanda sıkıntı yok ele omuza gelmeye başladı konuşturmak için şuan sadece 3 kelime çalışıyoruz cicikuş,babacık,şaşkın :)

10. toprak
    Gizli

toprak Guest

şaşkına allah uzun ömür versin inşallah konuşturursun ben daha önce aldım eğitemedim şimdi yanına bir eş almıştım şimdi diyer odada takılıyolar ne yaptıkları belli deyil yavru bekliyoruz ama bakalım onları göremedigim için bunu aldım bugün kuşçuya girdim bakarken geldi önüme elimi uzattım kaçmadı aldım geldim şimdi kafesi dört dönüyo aç kalmasında yemi takip ediyorum sonra eğitim.

Sayfayı Paylaş