petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni kuş :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve tolga arslan tarafından 6 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Abilerim kardeşlerim dersler yüzünden foruma baya bi sure ara vermiştim tekrar araniza döndüm :) bi çift muhabbet kuşum vardi dedem sabah cami actigi için erkek olan capkini kaybettim maalesef. Ve o ölünce yavru alma isteğim gitti bende es almadim mavise foruma geri dönünce tekrar bi hevestir diyerek kus almaya karar verdim. Soruma geliyorum dişi kuşum 7 8 aylik erkek kuşu kaç aylik civarinda almaliyim sizce es tutmalari için ?

2. Yusuf ŞANLI
    Gizli

Oncelikle Hosgeldin 10 aylikla 1 yas arasi ideal olur bence

3. Abdullah Mustafa YILMAZ

Beğenileri:
    0
    Bence 8 -9 Aylık Al Erkeği Erkeği Büyük alırsan Çiftleşmek için Dişiyi Sıkar.

4. okan2295

okan2295 New Member

Beğenileri:
    0
    Erkeğin dişiden biraz buyuk olmasında yarar var.9 10 aylık alırsanız daha iyi olur bence.:)

5. butik

butik New Member

Beğenileri:
    0
    Niçin böyle dediniz?

6. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    tavsiyelerinize uyup 9 10 aylık bi erkek alıcam :) erkek büyük olduğunda dişi dominantlık kuramıyacağından çiftleşmeleri daha kolay olacaktır herhalde böyle düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş