Karadeniz Pet

yeni kuş

• Konbuyu başlatan muratveral
  • Başlangıç tarihi
M

muratveral

Guest
yeni kuş alıcam muhabbet kuşu ne ve hangirenk önerersiniz resimli yanıt yaparsanız dha iyi olur şimdiden saolun hayırlı ramazanlar

ersinaksar_1386156854152.jpg

hangisi sizce petshoptan alıcamda aksam yeni gelicekmiş nasıl olur iyi olurmu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:59 -->-> Daha önceki mesaj 10:59 --

hangisi dha uysal alısır hemen

hangisi sizce petshoptan alıcamda aksam yeni gelicekmiş nasıl olur iyi olurmu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:59 -->-> Daha önceki mesaj 10:59 --

hangisi dha uysal alısır hemen

petshopdan alma. Üretici bul illaki vardır yanı. Jumbo pahalıdır cekler ucuz olur. Yavruysa 40 50 cekler. Jumbolarda 150 den baslar

oo tamam ben 20 den alıyorum petshop tan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:04 -->-> Daha önceki mesaj 11:02 --

vede insana alıştırmak için ne önerirsiniz

oo tamam ben 20 den alıyorum petshop tan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:04 -->-> Daha önceki mesaj 11:02 --

vede insana alıştırmak için ne önerirsiniz

yeni yeme düşmüş pakistan yada yerli verirler 20 tl ye siz bilirsiniz

tamam saolun ele alıştırmak için ne önerirsiiniz ilk alındıgı vakit

alındığı vakitte özellikle yapmanız gereken bir şey yok. kuşunuzu alırken kafesinizi hazır ediniz önce güzelce yıkayıp temizleyin sirkeli su ile dezenfekte edin kafesi sonra yemliğini suluğunu vitaminini gaga taşını krakerini tüneğini yerleştirin tek bakacaksanız bir iki oyuncak alın kuş kumu alın bunlar ihtiyaçları bu dediklerimi bir kere alın uzun süre kullanıyorsunuz zaten bir tek gaga taşı,yem vitamin gibi şeyler sürekli yenilenir onlarda ucuz kaçınmayın lütfen böyle şeylerden kusuruma bakmayın sadece bu yazıyı yazma ihtiyacı duydum..

asıl konuya gelirsek bütçeniz hangi kuşa yetiyorsa onu alınız eğer bir yavru kuşa 50 ile 150 tl arası para veremeyecekseniz yerli ırk olan muhabbet kuşlarından seçmeniz gerekir renkten önce kuşta aramanız gereken özllik sağlıktır canlılıktır aktifliktir tek besleyecekseniz erkek almanızı ve yavru(1-3 aylık) almanızı tavsiye ederim renk konusunda ise ben mavi ve beyaz renklerini ayrı ayrı ve beraber çok beğeniyorum yavsiye ederim ..
kuşunuzu alıştırmak için günlük olarak onunla güzel bir ses tonuyla konuşun kafesin içine elini sokup korkutmadan onu sevin oynayın elinize alıştırmak için önce parmağınıza gelmesini sağlayın elinizden yem yedirin sık sık uçurun kuşunuzu odaya salın yalnız bunları kuşu getirir getirmez yapmayın alışmasını bekleyin 1 kaç gün yerine alışşsın sonra sırasıyla hepsini yaparsınız saygılar..

Geri