Karadeniz Pet

Yeni kuş

kaanmavış

Meraklı Üye
Arkadaşlar öncelikle mrb benim 1 erkek ve 1 tane dişi muhabbetim var bunları ayırınca birbirilerine ötüyolar birleşince dişi dövüyo bnde dişi değiştircem fakat bunlar bibirlerine yine öter ve yeni gelen kuşla erkek kuş eş tutmazssa.
npbilirim??

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:20 -->-> Daha önceki mesaj 18:44 --

güncelll dirrrrr

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:25 -->-> Daha önceki mesaj 19:20 --

acil birinizde cevap yazarmısınız

Son düzenleme:
Arkadaşlar öncelikle mrb benim 1 erkek ve 1 tane dişi muhabbetim var bunları ayırınca birbirilerine ötüyolar birleşince dişi dövüyo bnde dişi değiştircem fakat bunlar bibirlerine yine öter ve yeni gelen kuşla erkek kuş eş tutmazssa.
npbilirim??

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:20 -->-> Daha önceki mesaj 18:44 --

güncelll dirrrrr

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:25 -->-> Daha önceki mesaj 19:20 --

acil birinizde cevap yazarmısınız

Şans işi erkek dişiyi severse kabul ederse sıkıntı olmaz .

kuşlardaki eş tutmada erkek dişiyi değilde , dişi erkeği seçer diye biliyorum...
ben olsam dişi yerine erkeği değiştirirdim.. tabi benimki bir fikir sadece... ustalar daha iyi bilir

kuşlardaki eş tutmada erkek dişiyi değilde , dişi erkeği seçer diye biliyorum...
ben olsam dişi yerine erkeği değiştirirdim.. tabi benimki bir fikir sadece... ustalar daha iyi bilir

Erkek dişiyi dövüyor dediğine göre erkek dişiyi sevmemiş.Yeni dişi lazım erkek değil.

çifti hangi kafeste tutucaksanız erkek o kafeste kalsın kafesi sağiplensin dişiyi 1 hafta sonra erkeğin bulunduğu kafese atın dişiler erkekten önce kafesi sağiplenirse erkeği döve biliyorlar

Ya birak disj aradasira kavga eder o hic bir sey eyer birbirlerine otuyorsalar onlar es onlari ayrmirsan disi veya erkek es tutmayabilir

Geri