petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni kuş

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve pınar tarafından 1 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. pınar

pınar New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar eski kuşum kızgınlaştığı için üsretimhaneye verdim . onun yerine yeni yeme düşmüş kuş aldım . 5 dkka önce felan eve getirdim ama en ufak seste hemen korkuyo oyuzden yanına bile yaklaşamıyorum şuan kafes yerde duruyo kuşta kafesin tabanında duruyo yukarı çıktı tekrar indi kafesin haraket ettirince korkuyo biraz bekliyimmi yoksa kafasi alımmi :D bide kamaral kemiği var onun sayesinde ısırmaya alışırmı kamaral kemiğini çıkıyımmı ısıramya alışmasını istemiyorum

#1 pınar, 1 Mart 2015
    Son düzenleme: 1 Mart 2015
  2. R.MANTARCI

R.MANTARCI New Member

Beğenileri:
    0
    Kafese koy biraz ortamı tanisin alisir zamanla

3. zeynep beril

zeynep beril New Member

Beğenileri:
    0
    Daha ortama ve kafese alışması gerek açılır sonra..

4. MelancholyMan

MelancholyMan New Member

Beğenileri:
    0
    Ben erkek kuşumun yanına aldım dışı kuş oda aynen anlattığın gibi anlıcan zamanla alışır erkekde ilk geldığınde oyleydı ama artık oyle bir sorun yok sadece dışı yapıyo yanı kafaya takılcak bişey yok sağlıklıysa problem yok ... zamanla alışır :) kamaral kemiği onun sağlığı ... ısırmasını ona bağlayamayız... :)

#4 MelancholyMan, 1 Mart 2015
  5. pınar

pınar New Member

Beğenileri:
    0
    şuan kafeste ama tabanında duruyo oyuzden sordum bide kafesin tabanına biraz yem düşmüs bi kaç tane onları yedi yemin yerini bilmiyo galiba hala kafesin tabanında :D erkek

#5 pınar, 1 Mart 2015
  6. MelancholyMan

MelancholyMan New Member

Beğenileri:
    0
    ilgilenme birak oo zamanla alışır ... 5 dakıka once getirmissin eve sorun etme ...

#6 MelancholyMan, 1 Mart 2015
  7. Ebru Tunçer

Beğenileri:
    0
    Kafesi yerden kaldırın bence,hem yer soğuk olur hem de kuşunuz yerde kendini güvende hissetmez ve korkar.Bu yüzden size alışması da zor olur.Yavru kuşlar yemliğe hemen alışamıyor bazen ilk etapta.Kafes Tabanına biraz yem dökün,yiyecektir.Zamanla kafese ve ortama alıştığında yemlikten yiyecektir.Güle güle büyütün kuşunuzu

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    bende dun aldim kusu hic otmuyordu hatta bugn sabaha kadr yemek bile yemedi ama bugn alisti hem ortama hem bana elime gelmiyor ama kendisini oksadigim zamanda kacmiyor

Sayfayı Paylaş