petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni kuş

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve shiji2832 tarafından 3 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. shiji2832

shiji2832 New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar oncelikle merhaba , yerli bir 1,5 aylık dişi kuşum var . Bunun yanına bir eş almak istiyorum ama bize alisti omzumuza feln geliyor yanına eş alınca bizden kesilirmi ve tavsiye edermisiniz beraber buyusunler istiyorum ama bize alisirlarmi boyle uzman. arkadaslar cevaplarinizi bekliyorum. Tesekkurler.

2. Mehmet KOÇTÜRK

Mehmet KOÇTÜRK New Member

Beğenileri:
    0
    Öncelikle uzman değilim onu belirteyim. Yeni kuş alırsanız sizden uzaklaşmaması ve yeni gelenin alışması için daha çok çaba sarf etmeniz gerekecek. Çünkü kuşunuzun ilgisi sizden eşine kayacak. Çabalarsanız ikisini de alıştırırsınız...

3. Erkan DEMİR

Beğenileri:
    0
    Merhaba kardeşim. Bende senin gibi düşünüyodum 3.5 aylık erkek kuşum var bana alışmış ve konusuyor. Yanina es alip almamakla kararsizdim 1.5 aylık dişi aldim. Bana olan ilgisinde ve konuşmasinda azalma olmadi. Sadece sürekli yanimda olan kuş genelde pek yanimda değil, mesela dişi ile uğrasiyo bende pek rahatsiz etmiyorum. Ama kendi geliyo yanima o gelince dişi de geliyo onun sayesinde bana alıştı elime omzuma geliyo. Zaten sürekli erkek kuşum dişisine konusa konusa onada konusmayi öğretiyo. Yani egerki evde fazla duramiyosan, kus yalnız kaliyosa al derim.

4. shiji2832

shiji2832 New Member

Beğenileri:
    0
    Evet ama kusum disi bana alisik erkegi alip alistirsammi ayri bir kafeste

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:07 -->-> Daha önceki mesaj 18:06 --

Yoksa ayni kafeste alistirmayami calissam

#4 shiji2832, 3 Nisan 2015
    Son düzenleme: 3 Nisan 2015
  5. samikdem

samikdem New Member

Beğenileri:
    0
    İkisinin birlikte alışması süper olmuş

6. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Eğer amacınız konusturmaysa sizle ilgilenmeyse eş almayın yanına . Dişi kuşların kelime haznesi 10 12 dir . Erkek kuşlar daha cok yatkındır .

Amacınız eş tutturma ise yine bize gelsin ama konusmasın ise dişi kuşunuz 7 aylık oluncaya kadar sizinle irtibatı kesmesin ve sonrasında yanına bir eş alın yine salın dışarı size gelir :) Ama eskisi kadar cok haşır neşir olamazsınız yani

#6 CNK TC, 4 Nisan 2015
    Son düzenleme: 4 Nisan 2015
  7. Erkan DEMİR

Beğenileri:
    0
    Erkek kuşum alışıkti zaten, onun sayesinde dişiyide alıştırdim, pesine takila takila geliyo yanima. Heryere beraber gidiyolar :)

8. shiji2832

shiji2832 New Member

Beğenileri:
    0
    Ayri kafeste alistirsam ikisini gelirlermi oyle?

9. Erkan DEMİR

Beğenileri:
    0

10. shiji2832

shiji2832 New Member

Beğenileri:
    0
    Cok sagolun kus hafif kabarinca sobayi yakiyorm yavru kis alcagim icin mesela ikisini sicak odada birinide odanin kosesinde bekletsem olmazmi

11. Erkan DEMİR

Beğenileri:
    0
    Birbirlerini gördükleri ve duyduklari icin kafesden çıkardığın an digerinin yanina gidecektir

Sayfayı Paylaş