Karadeniz Pet

YEni kuş

shiny2626

Yeni Üye
arkadaşlar ben üreticiden çift kuş alıcam kesin yavru almak istiyorum dişinin ceresi kahve olan bir çift mi seçmeliyim neler önerirsiniz

Simdi ben tecrubemce cevap vermek istedim. Eger yavru almak istiyorsan eşli kus alacaksin. Cunki her muhabbet kusu birbiriyle eş olmuyor. Ayrica ceresi beyaz olan disi de yumurta yaparmis bunu da burda ogrendim. Daha daha ayrica alacaginiz kusun hemen yavru vermesini beklemeyin biraz zor ama malesef durum boyle biraz ortama alismasi lazim bu zaman alabilir. Cere rengine takilmayin saglam esli bir kus alin ve sabir edin. Fazla rahatsiz etmeden duzenli yem su mama degisimi yapin. Yuksek bir yere asin fazla rahatsiz etmeyin. Ha birsey daha ogrendim hemen banyo yaptirmayin. Banyo kizismayi durdururmus bunu da yeni ogrendim bildiklerim bunlar

arkadaşlar ben üreticiden çift kuş alıcam kesin yavru almak istiyorum dişinin ceresi kahve olan bir çift mi seçmeliyim neler önerirsiniz

daha önce yavru alınmış bir cift almanı öneririm . cere rengi önemli degil . yumurtalı olarak aldıgınız kuş yine evine geldiginde yumurtaya yatmıyo . ( sitede okudugum kadar ) yanı mısal 100 tl ye alacagın cifti yumurtası var diye 200 e almana gerek yok diye düşünüyorum .

daha önce yavru alınmış bir cift almanı öneririm . cere rengi önemli degil . yumurtalı olarak aldıgınız kuş yine evine geldiginde yumurtaya yatmıyo . ( sitede okudugum kadar ) yanı mısal 100 tl ye alacagın cifti yumurtası var diye 200 e almana gerek yok diye düşünüyorum .
Aynen benim ki de oyle oldu. Beklemedeyiz. Aldigimda yumurtasi vardi . Yer degisinde hayvancagiz duraksadi

Ankaraliysaniz yavtu alinmis cift satabilitim 2 ciftim var oZelden yaxin istersenix

Eve götürüp beklemeden yumurta yavru alıcam diyorsan Yumurtalı kuş alma. Ama yumurta içinde olan bir kuş yani yumurtlaması yakın bir kuş al götür tak yuvayı hemen ozaman girer yuvaya yumurtlar fazla kurcalamazsan

Yumurtalı almak istemiyorum baya sıkıntı oluyormuş sadece çift kuş almak istiyorum

Geri