petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni kuş

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sinan Altın tarafından 2 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Sinan Altın

Muhabbet kuşumu yeni aldım 3 aylık 1-2 hafta salmayın diyorlar dogru mu acaba ?

2. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    biraz daha kalsın sonra bırak

3. MuhammetKüçük

salma bir süre odada bulunsun ortama alışsın . kuşlarda bizdeki gibi duvara ne kadar uzağız camın cam olduğunu bilme gibi yetileri yok(bizdeki gibi hiç yok demedim ). Bir süre odada durup ortama alışmaları lazım . Ben acemiliğime 2 kuşumuda salmıştım duvara korkudan kafa atmışlardı hemen içeri geri aldım avcuma alıp geri kafese attım bu hatayı yaptım . sen yapma derim .

4. H. Mehmet YILDIZ

5. Sinan Altın

Anladım teşekkürler :)

6. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bir süre kafesde kalması iyi olur. cükü etrafı tanıma fırsatı bulur zaman zarfında. konacak yerleri görür ve evi tanır

Sayfayı Paylaş