petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni Kuş

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hure44 tarafından 29 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. hure44

hure44 Guest

Arkadaslar disi kusu da degistirdim simdiki kac aylik? Cinsi ne? Erkek mi disi mi?
    Onun etrafa alismasi kac gun surer bana degil etrafa yani ne zaman egitime baslamaliyim diye soruyorum

#1 hure44, 29 Ağustos 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 29 Ağustos 2013
  2. kenan

kenan Guest

Kuşun 1.5 aylık yerli bir erkek kuşu eğitmeye 1 hafta sonra başla 1 haftaya kadar etrafı seni tanımasına izin ver kafesten çıkarma ve korkutma

3. Süleyman Mert DEMİRSOY

1.5-2 aylık bir erkek maşallah.

4. Onur TÜFEKCİ

En fazla 2 aylık bir kuş, maşallahı var

5. hure44

hure44 Guest

Peki surekli onla cikarmadan vakit mi gecireyim yoksa onu yanliz mi birakayim birkac gun

6. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    onu yalnız bırakın rahatsız etmeyin etrafı tanısın alışsın tabii yalnız bırak dediysem arada görün ona :)

7. Onur KUZUKIRAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    1-2 aylık civarı erkek

8. Tevfik AKTUNÇ

Hocam plastik tüneği çıkartın bence ve alttaki ızgaralık olanı da çıkartın. Ve gazete üzerine yem dökün derim. Kuş rahatça takılsın:)

Sayfayı Paylaş