Karadeniz Pet

Yeni kuşalarımın ırkları ve sağlık durumları hakkında?

A.Bozoğlu

Yeni Üye
Arkadaşlar bugün 2 yeni kuş aldım 1 dişi 1 erkek erkeği ilk gördüğümde çok hoşuma gitti biraz iri yarı ama gayet güzel görünüyor. dişinin ise burnu kahve rengimsi ve yuvalıkla fazlası ile ilgileniyordu.

Yeni kuşlarım bunlar, yaşları türleri, eş turma, durumları hakkında bilgilerinize ihtiyacım var.

Erkek ingiliz dişi yerli/izmir. Sağlık durumları: gayet iyi

Durumları iyi ortama alışma sürecindeler. Taze yem kullanın nijer katın yemlerine. Gayet sağlıklılar Allah uzun ömür versin.

şöyle hazır bi çift alıp gelemedim.. adamdada yok böylesi:)

Hazırmı değilmi bilmiyorum ama henüz eş olmadıklarını biliyorum, inşallah eş olurlar. dikatlice bakıp 10dk. kadar gözlemledim ve bu ikisi çok hoşuma gitti.

Erkek ingiliz dişi yerli/izmir. Sağlık durumları: gayet iyi
Bilgilendirme için teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:47 -->-> Daha önceki mesaj 19:39 --

Durumları iyi ortama alışma sürecindeler. Taze yem kullanın nijer katın yemlerine. Gayet sağlıklılar Allah uzun ömür versin.

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim, inşallah dediğiniz gibi olurlar.

yaşları hakkında birşey söylemek zor

Bilgilendirme için tekrar teşekkür ederim arkadaşlar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:44 -->-> Daha önceki mesaj 20:14 --

Dişi bayağı istekli ve hareketli ama erkek pek oralı değil arada birbirlerini gagaliyorlar ve pek anlaştıkları söylenemez sizce erkeği değiştireyimmi kalsinmi?

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bilgilendirme için tekrar teşekkür ederim arkadaşlar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:44 -->-> Daha önceki mesaj 20:14 --

Dişi bayağı istekli ve hareketli ama erkek pek oralı değil arada birbirlerini gagaliyorlar ve pek anlaştıkları söylenemez sizce erkeği değiştireyimmi kalsinmi?

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
alışsınlar birbirlerine zaman tanıyın 1 hafta en azından sonra karar verirsiniz. cünkü erkek iyi bi kus

Geri