Karadeniz Pet

Yeni kuşlar hakkında soru

Yamack28

Yeni Üye
arkadaşlar dişi kuşumun yanına bir erkek aldım iki kuş hakkındada genel bilgileri ogrenmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
AJzJYp.jpg
o7V7Yk.jpg

ikiside sağlıklı görünüyor :) sanırım tüye girmişler yemlerine yulaf eklerseniz iyi olur.

merhaba iyi üretimler,ilk kuş erkek kızışmış maaşallah dişi kuş kızgın değil erkeğe göre o da gayet sağlıklı görünüyor :D bu arada kuşlara kızıstırıcı tohumlar vermeyın bı sure tuye gırmeye baslamıslar

yok vermiyorum artık farkettim onu :) dişi kuşun kızgınlıga girdigini nasıl anlayabilirim kahverengi olmaz dediler bunun ceresi icin

yok vermiyorum artık farkettim onu :) dişi kuşun kızgınlıga girdigini nasıl anlayabilirim kahverengi olmaz dediler bunun ceresi icin
olur olur neden olmasın :D tam kahverengi olmasa bile kahveye yakın olur

Maşallah erkek yetişkin dişi genç inşaallah yavru alırsınız güzel kuşlar

Bana göre de 1 yaştan büyük ancak güzel erkek yavrusu alınabilir

Maşallahları var yalnız tüneğin teki plastik onu değiştirmen sağlık açısından iyi olur. anlaştıkları sürece bırak fazla rahatsız etme alırsın yavru allahın izni ile

Maşallahları var yalnız tüneğin teki plastik onu değiştirmen sağlık açısından iyi olur. anlaştıkları sürece bırak fazla rahatsız etme alırsın yavru allahın izni ile
sizce yaşı nedir erkegin birde dişinin boyu biraz kücük erkege gore sorun olurmu

erkek 1 yaş civarında dişi daha genç. Erkeğin zaten daha iri olması lazım ki dişi ye baskınlık kurabilsin çiftleşme sırasında sorun yaşamasın kuşlar 8 aylık ve üstü oldukdan sonra yani ergen olduklarında yaş farkı önemli değil. 1 yaş fark olsa bile problem olmaz

Geri