petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni kuşlarım (fotoğraf eklendi)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Mehmet Ali ÖZÖĞÜR tarafından 6 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Arkadaşlar yeni kuşlarımın resimlerin atıyorum. Dişi için yaşlı dediler ama bir de sizden yorum almak istedim.Aldığım adam garanti verdi.Bunlar eş daha önce yavru aldık dediler.Bugün kalamar kemiği de taktım.Biraz saldım uçuyorlar sıkıntı yok. Bir de dişi gözlerini uzun süreli kapatıyor bunun bir sebebi olabilir mi? Erkek çok çabuk açıp kapatıyor gözlerini ama dişi kapatınca sanki uyuyor gibi gibi 2-3 sn kapalı tutuyor.

#1 Mehmet Ali ÖZÖĞÜR, 6 Ocak 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 6 Ocak 2014
  2. Efe Çalışkan
    Gizli

foto yok dostum

3. Yeliz KOCAGÜN

Beğenileri:
    0
    maşallah dişi kızışmış iyice erkek kuşunuzuda görmek isterim

4. Yiğit ERDİK
    Gizli

Dişi kuş çok fena kızışmış o zaman erkekte iş yok :)

5. Emre TURAN
    Gizli

Dişinin, yandan gözü net görünecek bir biçimde fotoğrafını ekleme imkanınız var mı? Hiç de yaşlı durmuyor ama yine de emin olalım.

6. Mana
    Gizli

Mana Guest

dişi bayağı kızışmış bence yavru verir eş atarsanız yalnız dişiye göre eş alın yavru almayın erişkin olması şart

7. Emre TURAN
    Gizli

Kim dedi bu dişiye yaşlı diye? Hayır kim dediyse, kuş besliyorsa da bıraksın beslemesin artık, çünkü bilmiyor :)
    Erkeğin yaşı dişiye göre biraz ufak. (7-8 aylık) Dişi kesinlikle yaşlı değil, bilakis gayet sağlıklı ve genç bir dişi. Sabrederseniz eş tutabilirler çünkü dişi kızgınlık döneminde. Bu da işinizi kolaylaştırır. Size şimdi erkeği kızıştırmak kalıyor.

#7 Emre TURAN, 6 Ocak 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 6 Ocak 2014
  8. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    dişinin gözleri daha siyah duruyor. bence de yaşlı bir kuş değil. kızışmış güzel. bu yetişkinlikte bir erkeğin varsa sonuç erken gelir diye umuyorum

9. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    maşallah kuşunuz çok güzel....

10. Arkadaslar yorumlariniz icin hepinize tesekkur ederim.Icimi rahatlatti cevaplariniz.Disi surekli erkegin kafasini boynunu gagasiyla kasiyo.Kizistirmak icin tavsiyelerinizi bekliyorum.

Sayfayı Paylaş