Karadeniz Pet

Yeni Kuşlarım Görüşlerinizi Bekliyorum

Kayahan Günay

Paylaşımcı Üye
Evet Arkadaşlar Selamün Aleyküm Yeni Kafes Ve Kuş Aldım Kafes Ve Kuşlar Hakkında Görüşlerinizi Duymak İstedim Cinsi Yaşları Ve Irkları Birde Yeni Dişi Kuşumun Gözünün İçinde Beyaz Halka Var Nedir o Acaba.

Yeni Kafesim.

Eski Çift Olmaya Hazırlanan Kuşlarım.

Yeni Çift Olmaya Hazırlanan Kuşlarım.

Son düzenleme:
Resimleri yüklemissiniz

Mavi ciftin daha genç güzel

Yeşil ciftinde aynı sekılde ama onun dişisi biraz büyük anlasırlar gibi

Son düzenleme:
Evet Arkadaşlar Selamün Aleyküm Yeni Kafes Ve Kuş Aldım Kafes Ve Kuşlar Hakkında Görüşlerinizi Duymak İstedim Cinsi Yaşları Ve Irkları Birde Yeni Dişi Kuşumun Gözünün İçinde Beyaz Halka Var Nedir o Acaba.

Yeni Kafesim.

Eski Çift Olmaya Hazırlanan Kuşlarım.

Yeni Çift Olmaya Hazırlanan Kuşlarım.

Aleykum Selam dostum. Kuşlar da kafeste güzel. Hayırlı üretimler olsun. Dişinin gözünün çevresinde halka olması erişkinliğe ulaştığını gösterir. Yavrularda o halka olmaz.

Çok Teşekkürler Dostum :) Saol Bilgilerin İçin :)

maşallah hayırlı üretimler olsun.

Kuşlarım Şanslılar 4 4 Lük Bakılıyorlar Hiç Bir Eksikleri Yok :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:05 -->-> Daha önceki mesaj 09:57 --

hayırlı üretimler :)

Sağolasın Kardeşim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:05 -->-> Daha önceki mesaj 10:05 --

maşallah hayırlı üretimler olsun.

Saolasın Darısı Herkezin Başına :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:06 -->-> Daha önceki mesaj 10:05 --

Masallah hayirli uretimler

Sağolasın caner bey teşekkürler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:06 -->-> Daha önceki mesaj 10:06 --

Birde Maviler Çekoslovak Oldugu Söylendide Yeşiller Hakkında Bilgileriniz?

saolasın kardeşim teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:08 -->-> Daha önceki mesaj 10:17 --

Yeşil Kuşların Irklarını Ögrenebilirmiyim

Irkı yerli. Çiftler birbirini görmesin ilgi dağılmasın. Yuva büyük olsa ve çifthane yatay telli olsa iyi olurdu. Mavi çift biraz küçük. Sanki yeşil çiftin ikisi de erkek emin değilim.

Maşallah kuşlar da kafesleri de güzel.Bol bol yavruları olur inşallah.Hayırlı üretimler

Geri