Karadeniz Pet

Yenı kuslarım hakında sorularım

• Konbuyu başlatan KAOSTURK
  • Başlangıç tarihi
K

KAOSTURK

Guest
dq0bBD.jpg

NbWEna.jpg

Vy6YQv.jpg

lz91QQ.jpg

IYI GUNLER ARKADASLAR YENI ALDIGIM BU CIFT HAKINDA BI KAC SORUM OLUCAK YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM
1- BUNLAR DISI ERKEK ESMI YANI
2-BUNLAR CEKOSTAVAKMI IZMIRMI
3-KUSLARI ALALI 3 GUN OLDU HERHANGIBI ESLESME BELIRTIRI GORMEDIM
4- BU KUSLAR DAN YAVRU ALMIS ADAM SOZDE DAMIZLIK DIYO ASLIVARMI
5-KUSLAR YASI NEDIR SIZCE YAVRU ALMA IHTIMALIM VARMI
6-KUSLAR SUREKLI UYUKLUYOR SEBEBI NE OLABILIR BEYAZ OLAN SUREKLI GAGASINI ACIP KAPATIYO
7-HANGISI DISI HANGISI ERKEK
BU SORULARIN HEPSINE TEK SEFERDE CEVAP VERENE HELAL OLSUN SIMDIDEN TESEKURLER
BIRININ CARESI MAVI BIRININ PEMBE GIBI MAVI GAGALI OLANIN BURUN DELIKLERININ ETRAFI BEYAZ

mavi olan dişi beyaz olan erkek
ırklarını bilemiyorum kuyrukları uzunsa çekoslavaktır
3 günde hemen çiftleşmezler sabret ortama alışsınlar
yaşı belli olmuyor gözde iris varsa 8 9 aylık veya üstündedir ama erkeğin gagası pembe diyorsan daha yavrudur o
yeni geldiği için durgundurlar 1 2 haftaya alışırlar
eş olup olmadığını burdan anlıyamam kaşıma ve kusma varsa eşlerdir :)

kuşlar erkek ve yerli beyaz olan 6 7 mavi olan 9 10 aylık

2 sıdemı erkek adam cıft dıye verdı bana erkek se 2 sıde doverım o adamı ben lutfen dıkatlı bakın

kardeşim nasıl 2side erkek mavi olan dişi gagasının etrafı beyaz alt tarafı mavi

kardeşim nasıl 2side erkek mavi olan dişi gagasının etrafı beyaz alt tarafı mavi

paşam valla fotoğraflar da net değil fotoğraflardan anlaşıldığı kadarıyla erkek geldi bana ikiside

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:24 -->-> Daha önceki mesaj 17:22 --

2 sıdemı erkek adam cıft dıye verdı bana erkek se 2 sıde doverım o adamı ben lutfen dıkatlı bakın

iki kuşun ceresini yani burun deliklerini çok yakından bi kaç fotoğrafını çekersen dostum kesin bişi söyleyebiliriz fakat bu fotoğraflardan bana ikiside erkek gibi geldi valla net değil fotoğraflar

banada 2side dişi gibi geldi :D kardeşim daha net fotolar atabilirmisin yada cerelerini tam çek al eline öyle çek

gagalarının üzerindeki etli kısım eğer mavi ise erkek, beyaz veya pembe ise dişidir.

banada 2side dişi gibi geldi :d kardeşim daha net fotolar atabilirmisin yada cerelerini tam çek al eline öyle çek
alabılsem elıme cok pıs ısırıyo gavur dun hanım elını bı ısırdı derısı soyuldu elının :d neyse kandırıyımda gene ona tuturam ben cekem fotoyu pıs ısırıyo ozelıkle mavı olan :d

Geri