petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni Kuşlarım Hakkında Bilgilerinizi bekliyorum.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Tunc Kiranli tarafından 6 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Tunc Kiranli

Saygı değer ustalar. bir çift yerli kuşum vardı. şuanki resimlerini paylaşacagım. kuşların yaşı ve ırkları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum. yardımcı olursanız çok mutlu olurum teşekkürler.

ERKEK

DİŞİ

#1 Tunc Kiranli, 6 Mayıs 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 6 Mayıs 2014
  2. Yusuf ŞANLI

Gozlerini daha yakindan cekerseniz net bilgi alabilirsiniz ama gorunen kadariyla genc bir cifte benziyor 1 yasindan kucuk gibiler

3. Ahmet TOPRAK

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    güzel kuşlar ikisi de opal biri sarı yüzlü gri opal erkek dişi yeşil opal ikisi de yerli . sağlıklı bol üretimler

4. Tunc Kiranli

Yeni fotoları ekledim. Ustalar birde şunu sormak istyyorum kuşlar çok sakin 30 dk önce getirdim. ondan olabilirmi ? ve yuvalığı taktım.

5. Burak BİLGİN

Beğenileri:
    0
    öncelikle hayırlı olsun kardeşim benim :) kuşlar sağlıklı sakin olmaları alışma döneminde oldukları için ve ek olarak yaşları 11 ve 14 aylık arası gibi benim şahsi görüşüm.ikiside yerli...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:28 -->-> Daha önceki mesaj 22:28 --

erkek kuşta maşallah çok güzel..

6. Tunc Kiranli

burak benim kuşları gördün diğerlerinden daha güzel bunlar dimi :) erkek çok hoşuma gitti. bide akvaryum verdim 2 sine :) bnm kuşların üstüne. yuvalıgı taktım bişi olurmu ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:45 -->-> Daha önceki mesaj 22:33 --

yorumlarınızı bekliyorum.

7. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    masallah kuslarınız cok guzel 7 -8 aylıklar

8. Tunc Kiranli

peki ırkları hakkında kim bilgi vericek.

Sayfayı Paylaş