Karadeniz Pet

Yeni Kuşlarım Hakkında Bilgilerinizi bekliyorum.

• Konbuyu başlatan Tunc Kiranli
  • Başlangıç tarihi
T

Tunc Kiranli

Guest
Saygı değer ustalar. bir çift yerli kuşum vardı. şuanki resimlerini paylaşacagım. kuşların yaşı ve ırkları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum. yardımcı olursanız çok mutlu olurum teşekkürler.

ERKEK

krGEGv.jpg

rL6ELm.jpg

DİŞİ

zRan3g.jpg

krGEZD.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Gozlerini daha yakindan cekerseniz net bilgi alabilirsiniz ama gorunen kadariyla genc bir cifte benziyor 1 yasindan kucuk gibiler

güzel kuşlar ikisi de opal biri sarı yüzlü gri opal erkek dişi yeşil opal ikisi de yerli . sağlıklı bol üretimler

Yeni fotoları ekledim. Ustalar birde şunu sormak istyyorum kuşlar çok sakin 30 dk önce getirdim. ondan olabilirmi ? ve yuvalığı taktım.

öncelikle hayırlı olsun kardeşim benim :) kuşlar sağlıklı sakin olmaları alışma döneminde oldukları için ve ek olarak yaşları 11 ve 14 aylık arası gibi benim şahsi görüşüm.ikiside yerli...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:28 -->-> Daha önceki mesaj 22:28 --

erkek kuşta maşallah çok güzel..

burak benim kuşları gördün diğerlerinden daha güzel bunlar dimi :) erkek çok hoşuma gitti. bide akvaryum verdim 2 sine :) bnm kuşların üstüne. yuvalıgı taktım bişi olurmu ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:45 -->-> Daha önceki mesaj 22:33 --

yorumlarınızı bekliyorum.

Geri