Karadeniz Pet

yeni kuşlarım yavrulu yorumlarınız

göztepe1925

Meraklı Üye
arkadaslar bugun 1 cıft kus aldım yannında + kafes 3 yavrusu 2 tanesı 1,5 ,2 aylık bıtanesıde yuvalıktan tuylerı yenı yenı tamamlanıo saglık durumları ıyımı goruslerınız

anne ve baba

sagdakı ıkı yavrusu 1,5 2 aylık

yuvadakı yavru

Maşallah güzel kuşlar. Yavruya umarım anne baba bakar. Bazen yer değişikliği sorun çıkarabiliyor ama sizin yavru bayağo büyümüş sorun olacağını sanmıyorum. Takini elden bırakmayın , anne babanın yavruyu beslediğinden emin olun.

getırdıgım dkkdan berı yavruga annede babada yem kusuo bakıolar hemde baya bı bakıolar oncekı sahıbı 80 adet yavru almıs dısıden 1,5 2 yasında dısı cok temız kuslar tahmınımce

Maşallah bakıyorsa sorun yok :)

80 adet yavru almış dişiden? 1.5 2 yaşında çok zor hocam bu dediğiniz hatta inanılmaz. Ayrıca ne kadara aldınız toplamda kuşlarınız kafesinizi vs. Hayırlı uğurlu olsun

80 yavru nasıl olmuş 1,5 2 yaşında, her kuluçkada 8 yavru baksa bakamaz imkansız, en iyi ihtimallerle 10 kuluçka geçirmesi lazım 20 ay yapar oda, :)

Diyelim ki hadi aldı o dişi den daha beklenen nedir?

valalaha aldıgım beyfendı oyle dedı bende sasırdım pirinç kafes sanırım + 1 cıft +3 yavru toplam bıde yem ws hepsı 80 tl geldı damızlık kus satılan yerrde aldım forumdkı

Fiyatı güzel almışsınız yerinizde olsam bu kuluçkadan sonra kuşlarınızı en az 3 ay dinlendirirdim ayırırdım erkek ile dişiyi ama tabiki karar sizin

kuslarda suan yer degısıklıgı oldugundan dolayı ıster ıstemez yere alısmaları ıcın kendılerı zamn alcak bır dahakı cıftlesme ıcın dıe dusunuorum

Maşallah fiyatı gayet uygun kuşlarda güzel, hayırlı olsun.

Geri